Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Błąd systemu - nie mogę wgrać żadnej rangi!


suchywolk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jeszcze kilka minut temu wgrałem nową rangę, teraz już nie mogę :laugh2:

Wyskakuje komunikat "Błąd systemu

[#11240] Nie posiadasz uprawnień dostępu do tej strony"

Sprawdzałem ograniczenia i mam dostęp do wszystkiego, poza tym nikt nie grzebał w ustawieniach więc dlaczego coś się pochrzaniło ? Wylogowałem się i zalogowałem - nadal nic. Sprawdzałem kilka razy czy adres rangi jest poprawny :glare:

Edytowane przez suchywolk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety twoja propozycja nie była do końca przemyślana. Nie mogę teraz zalogować się do PA forum.

Tytuł: There appears to be an error with the database.

If you are seeing this page, it means there was a problem communicating with our database. Sometimes this error is temporary and will go away when you refresh the page. Sometimes the error will need to be fixed by an administrator before the site will become accessible again.

You can try to refresh the page by clicking here.

---

Teraz mam robotę z przywracaniem danych tabel :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Omg.. :wacko:

Czyli de facto usunąłeś strukturę tabeli.. Ech, człowieku, po co się za to bierzesz, jak podstaw nie posiadasz. Napisz do IPSu, niech Ci odtworzą tę tabelę, bo możesz jeszcze więcej 'naprawić'.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ok, tak czy inaczej nie mam tego przed oczami, opieram się na domysłach, więc mogę się mylić.. Najprościej wysłać ten ticket - zrobią Ci raz dwa.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu :) Support pomógł, pracownik supportu doszedł do wniosku, że mój obrazek nie może zaczynać się od liczb, czyli moja ranga nazywała się : 125ccm.png , przez co system myślał, że wpisuję liczbę pinów (max. 100), dlatego występował błąd. Gdy rangę nazwałem ccm125.png - problem znikł :bounce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.