Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

3.2 to nie to samo, co 3.1


Rekomendowane odpowiedzi

Gość auditimes

Również jestem jak najbardziej za takim podziałem! BTW. Dlaczego forum nie zostało zaktualizowane jeszcze do IPB 3.2? Myślałem, że zostanie zaktualizowane jako jedne z pierwszych... :bounce:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może przy okazji jeszcze jedna skromna propozycja... Dotycząca wersji 2.x. Skoro nastąpił już jej EOL, jedynym jej użytkownikiem wydaje się być AmigaTomek, nikt z nas nie pamięta podstawowych jej funkcjonalności, nie mówiąc o diagnozowaniu większych problemów czy pomocy przy skinach, W Ogólnym supporcie na pierwszej stronie widać posty jeszcze z zeszłego roku, proponuję przeniesienie forum Invision Power Board 2.3.x oraz 2.2.x do archiwum.

No dobra, dwie propozycje: tagi w działach z aplikacjami. Jest na forum spora grupa użytkowników, którzy mają opory przed przejściem na wersję 3.2. Dlatego proponuję wprowadzenie dwóch tagów w każdym z działów: jednego z najnowszą wydaną wersją, drugiego z ostatnią wersją wspieraną przez 3.1.4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To archiwum invisionboard, średnio będzie wyglądać jak to pomiesza.

Dlaczego?

Lepiej żeby ludzie mający 2.x pisali w hydeparku albo web?

Lepiej żeby zaczęli używać wyszukiwarki. 95% ich problemów została już rozwiązana, a na pozostałe 5 jest tylko jedna odpowiedź: upgrade.

Poza tym, co komu przeszkadza otwarte to forum?

Psuje image forum. Nie jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalnej pomocy użytkownikom ze starszymi wersjami, której oni jednak oczekują widząc otwarte działy. Przejrzyj tylko pierwsze strony forów 2.3 i zobacz, ile z nich otrzymało prefix Rozwiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To archiwum invisionboard, średnio będzie wyglądać jak to pomiesza.

Dlaczego?

Bo jest wyraźnie napisane że "InvisionBoard.pl - archiwum", tematy z działu 2.x nie były pisane na IB.

Lepiej żeby ludzie mający 2.x pisali w hydeparku albo web?

Lepiej żeby zaczęli używać wyszukiwarki.

Nie zaczną, wiesz o tym. Wystarczy zobaczyć że ludzie cały czas pytają "so sie kuwa stalo ze nie mogem wgrywać spolszczenia!" mimo że "mogą poszukać" i znaleźć rozwiązanie.

Poza tym, co komu przeszkadza otwarte to forum?

Psuje image forum. Nie jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalnej pomocy użytkownikom ze starszymi wersjami, której oni jednak oczekują widząc otwarte działy. Przejrzyj tylko pierwsze strony forów 2.3 i zobacz, ile z nich otrzymało prefix Rozwiązany.

Co szkodzi mieć jedną kopie 2.x na localhoscie?

Chociaż... róbcie co chcecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jest wyraźnie napisane że "InvisionBoard.pl - archiwum", tematy z działu 2.x nie były pisane na IB.

I to jest dla Ciebie problemem? Myślę, że DawPi posiada odpowiednie uprawnienia do zmiany działu na "Archiwalne wersje IPB" ;)

Co szkodzi mieć jedną kopie 2.x na localhoscie?

Nic nie szkodzi. Problem w tym, że nie ma jej skąd pobrać. To samo dotyczy stylów i modyfikacji. Po prostu czas odstawić 2.x do lamusa.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam już od jakiegoś czasu konta, więc spytam: czy jest możliwość pobrania 2.3.6 wersji? Wiem, że coś tam Amfi pisał już, że nie, ale ostatnio jeszcze mogłem, więc chcę potwierdzenia.

Skoro nie można to znaczy, że nie ma realnego sensu supportować tej wersji. Jak znajdą się problemy to zawsze można przecież ticket napisać DawPiemu i albo pomoże, albo pomoże odpłatnie, zależy jak duży będzie problem.

Popieram pomysł Amfiego.

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.