Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

blad w ustawieniach modyfikacji...


MafiaDL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dziwny problem po zainstalowaniu modyfikacji w ustawieniach wyskakują błędy ciągle wszystkie chmody i pliki są dobrze wgrane / ustawione...

Warning: require_once(public_html/admin/applications/core/modules_admin/tools/settings.php) [function.require-once]: failed to open stream: Nie ma takiego pliku ani katalogu in public_html/admin/applications_addon/other/tagss/modules_admin/tools/settings.php on line 34
Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'public_html/admin/applications/core/modules_admin/tools/settings.php' (include_path='.:/usr/local/php5/lib/php/public_html/ips_kernel/') in /home/patrykspec/domains/cmsstyle.pl/public_html/admin/applications_addon/other/tagss/modules_admin/tools/settings.php on line 34

Także przy przenoszeniu tematów tu widac problem z modem tags lecz tak serio to temat został przeniesiony

Fatal error: Call to undefined method tagFunctions::moveTagsByParentId() in public_html/admin/applications/forums/sources/classes/moderate.php on line 1746

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyskakują błędy ciągle wszystkie chmody

Skoro Ci błędy wszystkie chmody wyskakują, to czas poszukać lepszego klienta FTP. Ewentualnie zaprzyjaźnić się z zasadami gramatyki i interpunkcji.

Warning: require_once(public_html/admin/applications/core/modules_admin/tools/settings.php) [function.require-once]: failed to open stream: Nie ma takiego pliku ani katalogu in public_html/admin/applications_addon/other/tagss/modules_admin/tools/settings.php on line 34
Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'public_html/admin/applications/core/modules_admin/tools/settings.php' (include_path='.:/usr/local/php5/lib/php/public_html/ips_kernel/') in /home/patrykspec/domains/cmsstyle.pl/public_html/admin/applications_addon/other/tagss/modules_admin/tools/settings.php on line 34

Nie masz pliku settings.php w wymienionym katalogu, więc aplikacja nie została poprawnie zainstalowana. Poza tym Tags System Pavulona (zignoruję fakt lekceważenia nas przez niepodanie nawet nazwy modyfikacji, która powoduje problemy) został napisany na wersję 3.1. Jeśli decydujesz się na jej instalację na wersji wyższej, musisz liczyć się z błędami. No i ma ona swój własny temat, w dziale modyfikacji, do którego zajrzałbyś, gdybyś napisał ten temat w odpowiednim forum.

PS Mógłbyś dodać jeszcze parę linijek do sygnatury? Bo nadal nie wiem, w jaki sposób mogę się z Tobą skontaktować :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Automatyczna wiadomość

Temat przeniesiony z forum:

"Invision Power BoardInvision Power Board 3.2Ogólny support IPB"

do:

"Invision Power BoardInvision Power Board 3.2Modyfikacje - pomoc"

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Ci błędy wszystkie chmody wyskakują, to czas poszukać lepszego klienta FTP. Ewentualnie zaprzyjaźnić się z zasadami gramatyki i interpunkcji.

Sory mistrzu pisałem na szybko w biegu..

Mam dobrego klienta FTP. FlashFXP. Wszystko jest dobrze ustawione

Nie masz pliku settings.php w wymienionym katalogu, więc aplikacja nie została poprawnie zainstalowana.

Oczywiscie ze mam...

Poza tym Tags System Pavulona (zignoruję fakt lekceważenia nas przez niepodanie nawet nazwy modyfikacji, która powoduje problemy) został napisany na wersję 3.1.

Napisałem ze kilka modyfikacji wywala błędy... Fakt moja wina z tą wersją... Kontakt PW..

Pyt do osób które nie piszą z ironią... Jak teraz modyfikacje wyłączyć (Ustawienia nie działają)

Edytowane przez MafiaDL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.