Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: jak się dowiedzieć czy nulled?


Patryk1011

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam zapytanie, jak się dowiedzieć czy ipb 3.2 jest nulled i czy ich styl też jest nulled, ostatnio znalazłem forum i mam podejrzenie czy nie jest czyste, niestety linka narazie nie podam, gdyż siedzę na laptopie

2 sprawa to taka czy nulleda można na localhost używać(do testów) i jakie programy typu webserv spowodują że będzie działał ipb 3.2, bo na webserv nie działał mi

jeśli zły dział, to proszę przenieść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Ci to wiedzieć człowieku? To ich sprawa, oni poniosą konsekwencję, jeżeli zostaną złapani. Powiem Ci tyle chłopcze, że kabel (konfident, kapuś etc.) jest gorszy od tego, który łamie prawo. Co do drugiej sprawy ... do testów? Na oficjalnej stronie ips'u jest możliwość wersji beta na 5 godzin coś koło tego. Tam możesz "potestować".

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że można przetestować, ale np. nie wgra się spolszczenia niczego, bo mają ograniczenia i chciałbym po polsku przetestować i być może nauczyć się kodować i być może zrobić kilka darmowych styli, a jak styl za darmo, to chyba nie jest karane, chodzi mi o to czy mogę, bo nie mam obecnie zbyt wiele kasy na licencje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ale jaki związek ma localhost z piratem?

Jak masz podejrzenia, że ktoś piraci to wyślij raport i zapomnij o sprawie. Nic więcej już nie musisz robić.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dla testów możesz - tylko i wyłącznie na localhoście! :)

Nie może. Znaczy jeśli chce łamać prawo, to wszystko może, ale oficjalnie nie może ^_^

Tak samo nie może trzymać obrazów gier/programów na dysku. Jeśli będzie miał kontrolę, to nikt nie będzie pytał, czy grał w te gry ani czy publikował forum w sieci. Pirat jest pirat.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

No to jak to jest - Ty nie masz licencji czy masz podejrzenia, że jakieś forum nie ma? Plątasz się..

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.