Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

description - jak ustawić


kto

Rekomendowane odpowiedzi

Ha ha 12$. Jedna z bardziej posranych decyzji IPSu. Usunąć wbudowany ficzer dostępny w 3.1.4 by w 3.2 ktoś zrobił parolinijkowego hooka i wycenił go sobie na 1/4 ceny pełnoprawnej aplikacji.

Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś sam napisał podobne rozszerzenie i podzielił się z nami za darmo :)

Wszyscy na tym skorzystamy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banał, a Amfidiusz podaje linka do płatnego moda który przywraca to co wcześniej było za free. :thumbsup:IPS i tych co popierają głupie decyzje.

Gdyby była wersja tańsza lub darmowa, to na pewno także bym podał do niej odnośnik. Dla Ciebie jest to banał, ja nie miałbym pojęcia, jak się za to zabrać. Każdy orze jak może :)

A jeżeli sam nie chcesz nic wnieść do naszej społeczności, to przestań krytykować decyzje tych, którzy tworzą modyfikacje skryptu, nawet jeśli są one płatne. Narzekać jest najłatwiej i każdy cwaniaczek może to robić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie traktujcie tego osobiście. Ja nie mam problemu z tym ze ty czy ktoś inny zrobi(ł) to za kasę. Mam natomiast problem ze zrozumieniem takich idiotycznych decyzji IPSu i podtrzymania ich mimo sprzeciwu osób które tego faktycznie używały. Jaki problem zrobić warunek 'pokaż/ukryj opis' spięty z opcja w acp? (szczególnie że wpisy w db pozostały) To byłaby przemyślana i właściwa decyzja, ale po co brać pod uwagę opinie części płacących użytkowników.

To nie narzekanie, to wyrażenie mojej negatywnej opinii na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omega, Pav'a też skrytykujesz, że wystawił swojego hook'a za taką malutką cenne w porównaniu do tamtego? i za pieniądze nie za free?. IPS stracił czas na tym więc ma prawo robić wystawić ją nawet za 100$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałeś ze zrozumieniem. Wyjaśnię w prostych słowach. Dosadnie skrytykowałem decyzje IPSu za usuniecie tej opcji, a link do hooka z początkowych postów wyszydziłem za absurdalną cenę w porównaniu do innych dostępnych aplikacji. Ot to takie moje widzimisię, żeby nie pisać ze prawo.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.