Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Wypromowanie vortalu i forum webmasterskiego


Gość Smerf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym się dowiedzieć, czy znacie jakieś dobre sposoby na wypromowanie Vortalu i Forum webmasterskiego? Vortal jako tako jest już wypromowany, ale chcemy również aby forum było odwiedzane.

Wracając do Vortalu. Wpisując w Google frazę kurs joomla 1.6 vortal znajduje się na 4. pozycji - nie jest źle!

Forum posiada płatny skrypt IP.Board + kilka ciekawych dodatków, staramy się wypromować forum ale jakoś nam to nie idzie. Chciałbym poznać jakieś sprawdzone sposoby na wypromowanie forum.

Pozdrawiam,

Smerfik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Chciałbym poznać jakieś sprawdzone sposoby na wypromowanie forum.

Unikalna zawartość, przygotowana dobrze merytorycznie, kadra z kulturką, nie dąsająca się o tyle co.. Jak to spełnicie to gwarantuję powodzenie takiemu przedsięwzięciu.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poznać jakieś sprawdzone sposoby na wypromowanie forum.

Unikalna zawartość, przygotowana dobrze merytorycznie, kadra z kulturką, nie dąsająca się o tyle co.. Jak to spełnicie to gwarantuję powodzenie takiemu przedsięwzięciu.

Unikalna zawartość - Nie brakuje ;)

Przygotowana dobrze merytorycznie - Mhm.

Kadra z kulturką - Spełniamy to w 100%

No to musimy się jeszcze bardziej wziąć za reklamę, za umieszczanie nowej, wartościowej treści.

Dzięki Dawid!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ja tylko czekam na adres forum, by ocenić co i jak.. ^_^

P.s. zbytnio nie rozwlekaj się nad promocją forum - najlepsza promocja to marketing szeptany, ale by szeptać trzeba mieć o czym.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Dawidzie!

Wracając do Vortalu. Wpisując w Google frazę kurs joomla 1.6 vortal znajduje się na 4. pozycji - nie jest źle!

I już masz odnośnik na Vortalu do Forum, już wszystko w profilu ustawiam.

@ Uprzedzam, logo jest ZUE ze względu na to iż dziś Michała nie było a to on jest u nas grafikiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hoho, unbreak adminem!

Przecież na tym forum nic nie ma. Co chcesz w nim promować?

Jeśli unbreak dziś nic na forum nie zrobi wraca do rangi Użytkownik.

Coś tam jest :P

dla mnie już minus za -

Cytat

Please Login or Register to see this Hidden Link

takie rzeczy mnie tak denerwują że to szok

Usunięte!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Dawidzie!

Wracając do Vortalu. Wpisując w Google frazę kurs joomla 1.6 vortal znajduje się na 4. pozycji - nie jest źle!

I już masz odnośnik na Vortalu do Forum, już wszystko w profilu ustawiam.

@ Uprzedzam, logo jest ZUE ze względu na to iż dziś Michała nie było a to on jest u nas grafikiem :)

Wiedz, że w dzisiejszych czasach na podstawie Twoich wcześniejszych działań google tworzy wyniki wyszukiwania pod konkretną osobę i to co u Ciebie jest na liście 4te u nas może być 3cie, czy 5te.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od miejsca na liście w wyszukiwarce, dobrze że wyłączyłeś forum, bo taka prowizorka nie powinna być dostępna on line.

Po pierwsze proponowałbym popracować nad językiem:

Witaj na forum drogi gościu! Ów informacja wyświetla się tylko i wyłącznie gościom, więc zarejestruj się i pozbądź zbędnych tabliczek informacyjnych. Rejestrując się zyskujesz m.in. takie możliwości:
  • Tworzyć tematy oraz odpowiadać na inne
  • Dziękować za poradniki
  • Utworzyć swój własny, niepowtarzalny profil
  • Rozwijać swoje umiejetności

Już zaproszenie jest po polskiemu, a nie po polsku. Diabeł tkwi w szczegółach i mała niedoróbka może zniechęcić, zwłaszcza, że przedstawiacie się jako specjaliści.

A poza tym, jak pisał DawPi - silni merytorycznie, nie traktujący userów jak urzędnik petenta, życzliwi, ale stanowczy i dbający o poziom, czyli jakość, a dopiero potem ilość. No i cierpliwi, bo rozbujanie takiego forum czasem trwa, a pokusa różnych, niezbyt uczciwych chwytów, nęci. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, raczej nie. Jestem po wczorajszym formacie więc to raczej dla wszystkich :P

homer_facepalm.jpg

Rada na dzisiaj- jeśli prosisz innych o opinie, to okaż trochę szacunku wobec tego co mówią. Zrobiłeś słabe/średnie forum z przeświadczeniem, że jest za***iste i uwierz mi- jeśli będziesz dalej wklejał jak tutaj link i zamiast słuchać rad ludzi mądrzejszych ode mnie czy od Ciebie w tych kwestiach, wciąż starał się udowodnić, że wszystko jest super, to daleko na takim rozumowaniu nie zajedziesz.

Edytowane przez Koczkodan
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to forum wygląda jakby było zainstalowane 5 dni temu - pustostan :) A po datach widzę, że tak nie jest. Na Waszym miejscu wyłączyłbym to forum, zabrał się do ciężkiej pracy, uzupełnił forum treściami żeby nie było pustych działów a dopiero potem zapraszał. Gonzo zwrócił Ci uwagę, że komunikat powitalny nie jest po polsku, tylko po polskiemu. Minęło 5 dni, czemu nie poprawiłeś? Gdyby Ci zależało, poprawiłbyś to w trybie natychmiastowym :) Poza tym moim skromnym zdaniem tło nie pasuje do całego layoutu... może jakieś odcienie bieli lub beżu ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączyłem, najwyraźniej Michał włączył forum, bo chciał komuś zaprezentować. Tło? To jest podstawowe tło Splata - mi i innym odpowiada, może w niedługim czasie stworzymy do wyboru drugiego splata z innym tłem. Nic nie zrobiłem? Na razie skupiliśmy się na portalu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zrób przynajmniej podstawowe rzeczy - popraw teksty, żeby były polskie, zrób jakieś chociażby prowizoryczne logo, chociażby to z portalu logo.png, "wbij" do niego odnośnik do portalu, bo teraz nie ma jak do niego bezpośrednio przejść. Przecież to nie wymaga jakiejś strasznej, czasochłonnej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak poczytałam, popatrzyłam i coraz mocniej utwierdzam się w przekonaniu, że jednak powinnam napisać knigę, w której opowiem jak ogarnąć Joomla! :lol:

Wpisując w Google frazę kurs joomla 1.6 vortal znajduje się na 4. pozycji - nie jest źle!

Fraza to nie wszystko :)

Wytłumaczę Ci jak baba :D

Fraza po pierwsze powinna być kombinowana na wiele sposobów (np. mocna trójka).

Po drugie: tworząc frazy kluczowe powinieneś się zastanowić do jakiej grupy docelowej chcesz trafić, i na tej podstawie układać i treść i metę i resztę.

W tym przypadku, wiadomo.. ktoś kto się zna na Joomla nie będzie szukał kursu, więc powinieneś frazy dobrać tak, żeby trafiły na stronę osoby, które tej pomocy poszukują w necie.

Ja na przykład stawiam strony na Joomla! różnym organizacjom i firmom, a w przypadku stowarzyszeń na przykład wygląda to tak, że stawiam na szybko, oddaję do użytku i ktoś się ma naumiec to obsługiwać i prowadzić.

Jakieś 3 dni temu oddałam stronę małolatom z Krakowa i szukałam właśnie w necie prostej instrukcji obsługi Joomla! bo nie chciało mi się pisać instrukcji obsługi (każdą z instrukcji modyfikuję w zależności od tego jakie komponenty, moduły i edytory instaluję)

I co?

I nic....

I wyskakują tylko standardy... dla mnie nie do przyjęcia - zbyt zaawansowane dla ludzi, którzy potrafią tylko albo i nie obsługiwać Office'a.

Gdybym była mniej leniwa pewnie sama bym napisała E-Booka i pchała zainteresowanym, ale mi się nie chce :beach:

Jaki z tego morał?

Edytowane przez Dori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.