Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Urodziny w panelu bocznym


DejaVu24

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety po updejcie wszystko się pozmieniało, doczytałem że teraz kalendarz i info kto ma urodziny pojawia się w panelu bocznym, kalendarz mogę ustawić w którym jest zaznaczane ze jest jakieś info po kliknieciu kto ma urodziny, ale jak zrobić aby był oddzielny blok tylko z info kto ma urodziny tak jak tutaj na forum. W manage hooks nie widzę nic takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Myślisz trochę? W profilu wersja 3.1, ale piszesz w dziale 3.2, więc do tego daję porady..

Coś nie chce mi się wierzyć, że nie masz tego pliku w aplikacji IP.Calendar.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie chcesz mieć tego w panelu bocznym a np w statystykach forum na dole to wystarczy, że przerobisz sobie hooka "Member Anniversaries 1.1.0".

Trudne to nie jest, ale jak chcesz mogę Ci wysłać na PW gotowca, bo sam z tego korzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezuś dawno dostawałem takie lakoniczne odpowiedzi....

Przecież w ustawieniach mam zaznaczone aby informacja o urodzinach pojawiała się na forum, nawet wtedy gdy nikt ich nie ma, kiedyś było to na dole strony forum w nowej wersji nie ma nigdzie. Jeżeli ma to się pojawiać z boku po zainstalowaniu jakiegoś dodatku to po co te śmieszne ustawienia w opcjach forum?

Widać że coś jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Skoro tak to dlaczego nie przyjmujesz moich odpowiedzi do wiadomości i masz pretensje właśnie do mnie? Jeśli uważasz, że to błąd to poinformuj o tym twórcę, czyli IPS - ja za niego nie będę odpowiadać po co te ustawienia, jak nie ma kalendarza.

Teraz działa to tak, a nie inaczej.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość hiroshima

Czy ja tez moge poprosic o to na PW??

prosiłeś mnie na PW i dostałeś zaproszenie do konwersacji, w której dałem załącznik (nawet czytałeś tą wiadomość z tego co widzę..)

każdemu z osobna nie będę tego wysyłał więc daje tutaj: http://forum.invisionize.pl/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=msg&attach_id=3684

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za udostępnienie ;) Jednak jeśli kliknę link pojawia się komunikat:

[#10171] Nie masz uprawnień do pobrania tego załącznika.

Dodaj proszę jeszcze raz jako załącznik do posta w tym temacie. Dzięki :)

-=mtbikes.pl - rowery, rower, vortal rowerowy=-

Wszystko o rowerach! Zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja tez moge poprosic o to na PW??

prosiłeś mnie na PW i dostałeś zaproszenie do konwersacji, w której dałem załącznik (nawet czytałeś tą wiadomość z tego co widzę..)

każdemu z osobna nie będę tego wysyłał więc daje tutaj: http://forum.invisio...&attach_id=3684

Przepraszam nie zauwazylem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki dziala. Zeby jeszcze pokazywal kolory grup toby bylo super

I to sobie poprawilem

Dla potomnych w xml

$this->DB->build( array( 'select' => 'member_id, email, members_display_name, allow_admin_mails, bday_year AS YEAR',

zamienic na

$this->DB->build( array( 'select' => 'member_id, member_group_id, email, members_display_name, allow_admin_mails, bday_year AS YEAR',

i formatowanie zgodne z kolorami grup działa :D

Edytowane przez AMIGAnTOMEK
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.