Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Błąd podczas upgrade


teez

Rekomendowane odpowiedzi

Error:

INSERT IGNORE INTO ibf_core_like (like_id, like_lookup_id, like_lookup_area, like_app, like_area, like_rel_id, like_member_id, like_is_anon, like_added, like_notify_do, like_notify_freq, like_notify_sent, like_visible) SELECT MD5(CONCAT('forums;forums;', forum_id, ';', member_id)), MD5(CONCAT('forums;forums;', forum_id)), MD5(CONCAT('forums;forums;', member_id)), 'forums', 'forums', forum_id, member_id, 0, start_date, CASE WHEN forum_track_type='none' THEN 0 ELSE 1 END, forum_track_type, last_sent, 1 FROM ibf_forum_tracker;

Table 'bebek112_ipboard1.ibf_core_like' doesn't exist

Error:

INSERT IGNORE INTO ibf_core_like (like_id, like_lookup_id, like_lookup_area, like_app, like_area, like_rel_id, like_member_id, like_is_anon, like_added, like_notify_do, like_notify_freq, like_notify_sent, like_visible) SELECT MD5(CONCAT('forums;topics;', topic_id, ';', member_id)), MD5(CONCAT('forums;topics;', topic_id)), MD5(CONCAT('forums;topics;', member_id)), 'forums', 'topics', topic_id, member_id, 0, start_date, CASE WHEN topic_track_type='none' THEN 0 ELSE 1 END, topic_track_type, last_sent, 1 FROM ibf_tracker;

Table 'bebek112_ipboard1.ibf_core_like' doesn't exist

Wychodzi podczas aktualizacji, widać tutaj, że nie ma baz mysql, ale jestem pewny , że dobrze przeniosłem baze ze starego hosta. Czy jest jakieś zapytanie na to ?

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic - trudno się mówi.

Forum poprowadzę od 0 ( nowa baza mysql ) .

Temat do zamknięcia, bo widze, że ze starą bazą danych daleko bym nie zaszedł co można wywnioskować z licznych błędów przy upgradefinish/upgrade.

Myślę, że to wina plików użytkowanych wcześniej przez inną osobę albo ubytki " w nawierzchni " .

Dziękuję, temat do zamknięcia ;-)

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz do supportu IPSu.... Załóż ticket i czekaj na odpowiedź.

Tabele można zawsze stworzyć "ręcznie"

Forum poprowadzę od 0 ( nowa baza mysql ) .

słabe rozwiązanie, chyba, że masz mało postów/userów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum ma zaledwie 2500 userów , 10 000 postów. W czym 2000 userów jest nieaktywnych, więc od 0 można zacząć zwłaszcza, że pilnie potrzebuję odpalić stronę.

próbuj wrzucić kopię bazy i plików na localhosta, być może sewer nie wyrabia przy aktualizacji.

Nie znam się na tym ;p

Niech CI to IPS zrobi i poprawi, jak sam nie dajesz rady. Szkoda forum!

DawPi ile byś wziął za taką usługę?

Edytowane przez TeeZik

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.