Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Domyślny styl dla IP.Content


Rekomendowane odpowiedzi

Heya,

Od jakiegoś czasu tworzę własny styl dla IP.Content na localhoście. Ostatnio postanowiłem go przenieść na zewnętrzny serwer i po masie naprawionych błędów nie mogę sobie poradzić z komentarzami pod artykułami.

IP.Content nie pozwala na edytowanie kodu komentarzy w blokach czy też stylach stron. Zamiast tego, należy edytować styl używany przez IP.Board. Doszedłem do bitu article_comments, po którego edycji na lokalu uzyskałem satysfakcjonujący mnie efekt. Jednak po edycji kodu na żywej instalacji coś nie chce zaskoczyć. Wygląda to tak, jakby IP.Content czerpał informacje z jakiegoś innego miejsca - żadna zmiana w bicie articles_comments nie jest odzwierciedlana na stronie artykułów.

Upgrade do wersji 3.2 robiłem z alternatywnego, kupnego stylu. podejrzewam, że IP.Content wciąż próbuje pobrać z niego informacje. W zakładce :wyglad: Wygląd mam tylko dwa style: IP.Board i Mobile. IP.Board ustawiony jako domyślny i widoczny dla wszystkich grup. Stary skin został usunięty. Uruchomiłem wszystkie narzędzia dla stylów: czyszczenie CSS, resynchronizacja z aplikacjami itp.

W jaki sposób mogę zmusić IP.Content do używania stylu IP.Board? Czy istnieje do tego oddzielne ustawienie, skoro nie chce korzystać z domyslnego/wybranego przez usera stylu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

No sprawdziłem:

$commentHtml    = $this->registry->output->getTemplate('ccs_global')->article_comments( $this->database, $record, $comments, $pages );

Jest to tylko zasysane z jednego miejsca - tak jak wyżej.. Może na SW skiny ładują Ci się z bazy, a nie z cache? Weź testowo edytuj plik w cache/ i dodaj tam na sztywno jakiś kod i sprawdź, czy się wyświetla na forum - to będzie kolejna cenna informacja.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cache, w pliku ccs_global również te zmiany się wyświetlają:

				<p>{$r['comment_post']}Amfiiii</p>
<span style="\"color:#000;\"">DawPi?!</span>

Wpisanie dowolnych innych znaków nic nie daje.


W szablonie artykułu komentarze ładuję wpisem:

{$data['comments']}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

A usuwając ten plik ccs_global nadal to działa? Kurde, ale gdybanie.. A jakbyś posłał ticket - niechby Ci napisali skąd dokładnie są zasysane te komentarze? Bo chyba nie z globalnych komentarzy forum.. :o

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uhh, ale to pokomplikowali. Ale dostałem dzisiaj odpowiedź od IPSu i już rozumiem w czym rzecz. Otóż cała sprawa poszła o przechowywanie komentarzy - na lokalu miałem zapisywane bezpośrednio w bazie, na żywym forum miałem do tego utworzone forum, gdzie komentarze były zapisywane jako posty. Okazuje się, że jeśli komentarze są pobierane z forum, a nie z bazy, to korzystają z bitu topicArticleComments zamiast article_comments. Po co takie rozróżnienie? Nie mam pojęcia!

Ustawienia można zmienić w ACP :a: Content :a: Articles Configuration :a: Forum.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.