Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Kasowanie PM


wizz

Rekomendowane odpowiedzi

To podchwytliwe pytanie, czy serio nie wiesz? Normalnie klikasz na kopertę w prawym górnym rogu => wyświetl wszystkie wiadomości i jak chcesz usunąć -> klikasz na biały kwadracik nad wiadomościami z prawej zaznaczając wszystkie, a na dole masz opcję usuń => wykonaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle wczoraj byłem nieprzytomny jak pisałem ten post ;/. Z góry przepraszam za mało informacji. Jak sobie czy pojedynczemu użytkownikowi to wiem jak usunąć ale miałem na myśli usuwanie np wszystkich wiadomości oprócz nieprzeczytanych, starszych niż xxx czasu u wszystkich użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co chcesz ingerować w czyjąś korespondencję? Przecież prywatne wiadomości są jak listy - prywatna własność. A może ktoś chce sobie przechowywać stare wiadomości? Ludzie wysyłają sobie różne rzeczy i zapewne wielu z nich jak coś potrzebuje, otwiera skrzynkę i sobie znajduje. Tak samo jak żaden dostawca kont pocztowych nie może ingerować w to, jak długo użytkownik może przechowywać maile na skrzynce. To dosyć totalitarne podejście, nie chciałbym być członkiem forum, na którym ktoś mi nakazuje jak długo mogę przechowywać daną wiadomość :unsure:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co chcesz ingerować w czyjąś korespondencję? Przecież prywatne wiadomości są jak listy - prywatna własność. A może ktoś chce sobie przechowywać stare wiadomości? Ludzie wysyłają sobie różne rzeczy i zapewne wielu z nich jak coś potrzebuje, otwiera skrzynkę i sobie znajduje. Tak samo jak żaden dostawca kont pocztowych nie może ingerować w to, jak długo użytkownik może przechowywać maile na skrzynce. To dosyć totalitarne podejście, nie chciałbym być członkiem forum, na którym ktoś mi nakazuje jak długo mogę przechowywać daną wiadomość :unsure:

Szanuje twoją wypowiedz i opinie ale zarazem nie zmuszam cię do tego abyś był na takim forum użytkownikiem czy członkiem redakcji. Nie będę tobie tłumaczył dlaczego chce usuwać wiadomości i po co bo to nie temat od tego, jeśli jesteś ciekaw po co to odezwij się na PW z chęcią wytłumaczę co i jak.

Wizz moim zdaniem jedyna metoda to wejść bezpośrednio w baze danych i usunąć te wiadomości.

Tak też myślałem, a nie wiesz może jak wyglądało by zapytanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurij piękna wypowiedź, ale niestety nic nie wnosi do tematu, autor pyta się jak to zrobić, a nie prosi o wywody czy wart , czy też nie.

Nie wydaje mi się, żebyś był upoważniony do tego typu uwag ;)

Nieźle wczoraj byłem nieprzytomny jak pisałem ten post ;/. Z góry przepraszam za mało informacji. Jak sobie czy pojedynczemu użytkownikowi to wiem jak usunąć ale miałem na myśli usuwanie np wszystkich wiadomości oprócz nieprzeczytanych, starszych niż xxx czasu u wszystkich użytkowników.

Jeśli się upierasz, wystarczło chwilę pogooglować: http://community.inv...-members-32-31/ :)

Myślę, że ta aplikacja Ci się przyda, można za jej pomocą między innymi usuwać stare wiadomości jak i zarządzać nieaktywnymi użytkownikami :)

Tu masz jeszcze inną aplikację, dzięki której możesz inwigilować rozmowy użytkowników i robić z nimi co Ci się żywnie podoba: http://community.inv...sn32-pm-viewer/ . Niestety aplikacja płatna, ale za 4$ masz rozwiązanie :)

Edytowane przez Jurij
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Wejdź w edycję danego usera i tam usuń jego wiadomości (jest taka opcja). Serio chcesz wywalać PW przez SQL? To wywal message_topics/message_posts. Zaznaczam - nie biorę odpowiedzialności za nic, co zrobisz tą metodą.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.