Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Problem z tworzeniem nowego forum


qdr

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż mam dziwny problem z tworzeniem nowego fora. Wybieram opcje Dodaj nowe forum , pozostawiam wszystko jak jest domyślnie , następnie klikam Następny i w kroku 2 pojawia się całkowicie biała karta bez wyboru żadnych opcji oraz buttony Następny. Czym może to być spowodowane. Proszę o jakieś wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę pobawiłem się. Tworząc nową kategorie w niej mogę dodać nowe fora. Nie mogę jednak dodawać nic w starych działach ( baza była konwertowana z mybb ) pozostałych z starej bazy. Jedyna opcja jaka teraz przychodzi mi do głowy to stworzenie nowych kategori, for i przeniesienie zawartości z tych starych w których nie da się dodawać for.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal tak samo, zmieniłem opis przez phpmyadmin, nie pomogło.

Usunąłem ten dział przez pma bo z ACP nie było możliwości. Nie wyświetlał się button usuń. Również nie pomogło.

Co ciekawe innych kategori też nie można usunąć z ACP (bo brak buttonu) , fora można.

Jeśli nic nie pomoże to po prostu stworzę nowe fora, kategorie i przeniosę zawartość z tych starych.

Edytowane przez qdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Gdzieś jakiś kod blokuje - albo z nazwy albo z opisu fora. Weź usuń wszystkie udziwnienia typu <s> etc. poprzez PMA i powinno być OK.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Było dokładnie tak jak DawPi pisałeś. W jedym z działów jako nazwa był dodany odnośnik (kod html: <a href="link">strona</a> ) W opisie podobnie i na tym podczas przebudowy stawało. Teraz wszystko śmiga jak powinno. Dziękuję po raz kolejny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.