Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Wygląd stylu na IE


Dr R.I.P

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem, na FF i Operze forum wygląda tak jak ma wyglądać, niestety problem pojawia się gdy ktoś wejdzie przez IE. Nie wczytuje z css'a tła tabel, nie wiem czego to może być powodem... Może ktoś pomóc?

Chodzi tutaj o klasy, maintitle i row1 i row2, chyba że coś jeszcze ale wszystko jest na czarnym tle, czcionkę mam na czarno bo tła są szare... hmm

Edytowane przez Dr R.I.P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko ty masz takie problemy .. Moje forum się też "rozwala" pod tą przeglądarką. Internet Explorer jest nędzną przeglądarką i microsoft powinien coś z nią zrobić.

Kod w css pewnie masz prawidłowy skoro na innych przeglądarkach działa ok.. Nie masz się czym martwic mało osób korzysta teraz z IE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym w czym był błąd, nasuwa się tylko 1 prośba "Boże nie karaj takich jak ja!" ;) Błąd był tak śmieszny, że dla potomnych go pozostawię:

Przy

#ipbwrapper{

w linijce:

	width: 100%;

Ona wyglądała tak:

	width: 100%;"

Znaczek i całe forum na IE się rozjechało... totalnie!

Dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
Informacja:
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.
Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.