Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Members Online Today - zmiana efektu hover w 3.3.1


kodif

Rekomendowane odpowiedzi

Po zainstalowaniu rozszerzenia "Members Online Today", po najechaniu na nick na liście użytkowników obecnych dziś na forum pojawia sie ajaxowe okienko z profilem.

Czy można to zmienić tak aby nie było tego okienka ale tzw żółta podpowiedz (czyli title obiektu) z datą i godziną odwiedzin, tak jak było w 3.1.4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogrzebałem i jak widze za listę użytkowników jest odpowiedzialny taki kod

$link = IPSMember::makeProfileLink( IPSMember::makeNameFormatted( $user['members_display_name'], $user['member_group_id'] ), $user['member_id'], $user['members_seo_name'] );
$link = str_replace( "<a ", "<a title=\"" . $this->lang->words['hookLangLastActive'] . ": " . $this->lang->getDate( $user['last_activity'], 'LONG' ) . "\" ", $link );

jak widać druga linia niby wstawia znacznik "title" z odpowiednimi wartościami, ale coś to nie działa bo poźniej w kodzie wynikowym forum tego nie ma.

Edytowane przez kodif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhem... :)

str_replace( "<a "

zamienia każde wystąpienie ciągu "<a " na podany dalej string, mistrzu :P

wcale nie szuka wystąpienia ciągu title, a nie zaprzeczysz że znacznik <a występuje ;)

w kodzie wynikowym jest takie przykładowe coś

<a id="anonymous_element_38" title="" hovercard-ref="member" hovercard-id="5" class="url fn name   ___hover___member _hoversetup" href="http://localhost/forum331/index.php?amp;showuser=5"><span itemprop="name">mik</span></a>

jak widać title jest i to w dodatku puste. skąd się wzięło i dlaczego str_replace nie działa?

edit: skąd te url się pojawiają w CODE?? :blink:

już poprawione

Edytowane przez kodif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się nie rozumiemy?

nie ma <a title w przeszukiwanym stringu $link bo str_replace szuka w tym przypadku ciągu <a (nie <a title) i zamienia ten ciąg na

<a title=\"" . $this->lang->words['hookLangLastActive'] . ": " ...(itd)..

problem w tym że nie wiem dlaczego ta zamiana nie dochodzi do skutku, a teoretycznie powinna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ah, źle spojrzałem - masz oczywiście rację i widzę, że ogarniasz PHP to wykonaj kilka testów i sprawdź. Ja dziś czasowo jestem w :acaw:.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobawiłem sie trochę i zrobiłem trochę zmian w tym modzie, dodałem wybór w ACP czy na liście użytkowników linki do profili mają być starego typu z datą odwiedzin czy nowego, z ajaxowym popupem.

Jak ktoś jest takim czymś zainteresowany to mogę to wrzucić do plików ale..

1. Jak to się ma do praw autorskich? Nie wiem czy mogę tak po prostu zmieniać pliki stworzone przez autora moda, a potem je udostępniać?

2. Jeśli mogę, to jak oznaczyć to rozszerzenie (vwersja itd) żeby odróżnić je od oryginału? pytam nie o technikę zmian ale o zasady ;)

Edytowane przez kodif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.