Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Admin CP Ogromny Problem


NpX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Otóż mam do Was pytanie: W jaki sposób mogę zmienić swoje hasło do ACP? Coś się stało na forum, myślę że ktoś się włamał i zmienił mi główne hasło do ACP i nie mam teraz wogóle dostępu do ACP. Co najgorsze... wyskakuje mi coś takiego:

Your account has been locked due to the number of failed login attempts made

BARDZO PROSZ

2efrqsn.png

IP.Board - The Best Forum Board In The World!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy główne hasło, w sensie to dodatkowe zabezpieczenie. To z folderu admin wystarczy usunąć plik .htaccess.

Co do informacji: zbyt wiele razy się logowałeś i zablokowało Ci konto :) Moim zdaniem powinno minąć po jakimś czasie.

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zobaczyłem że w folderze admin nie mam tego .htaccess. Czy mógł byś mi wytłumaczyć jaka powinna być jego zawartość?

EDIT:

W bazie danych zobaczyłem że osoba która włamała się na forum ma adres IP 119.152.63.190, czy da się w jakikolwiek sposób zbanować tego użytkownika tak aby już nigdy nie mógł wejść na forum?

Edytowane przez NpX

2efrqsn.png

IP.Board - The Best Forum Board In The World!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zobaczyłem że w folderze admin nie mam tego .htaccess. Czy mógł byś mi wytłumaczyć jaka powinna być jego zawartość?

EDIT:

W bazie danych zobaczyłem że osoba która włamała się na forum ma adres IP 119.152.63.190, czy da się w jakikolwiek sposób zbanować tego użytkownika tak aby już nigdy nie mógł wejść na forum?

Jak chcesz żeby nie mógł nigdy wchodzic na twoje forum to musialbyś zbanować jego proxy .. co za tym idzie - mozesz zablokowac dostep do forum przykładowo połowie polski

Przed banowaniem upewnij się czy to nie twoje IP ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
Witam,

Otóż mam do Was pytanie: W jaki sposób mogę zmienić swoje hasło do ACP? Coś się stało na forum, myślę że ktoś się włamał i zmienił mi główne hasło do ACP i nie mam teraz wogóle dostępu do ACP.

Magiczną opcją, zwaną przypominaniem hasła. Link dostępny z poziomu formularza logowania.

Co najgorsze... wyskakuje mi coś takiego:

Your account has been locked due to the number of failed login attempts made

Udaj się do PhpMyAdmina, tabela ibf_members, znajdź swoje konto i wyczyść pole o nazwie failed_logins, a pole failed_login_count ustaw na wartość 0 ( zero ).

EDIT:

W bazie danych zobaczyłem że osoba która włamała się na forum ma adres IP 119.152.63.190, czy da się w jakikolwiek sposób zbanować tego użytkownika tak aby już nigdy nie mógł wejść na forum?

Banuj za pomocą .htaccess, przykładowy kod tego pliku:

Order Allow,Deny
Allow from all
Order Allow,Deny
Allow from all
Deny from 119.152.63.190

Jak chcesz żeby nie mógł nigdy wchodzic na twoje forum to musialbyś zbanować jego proxy .. co za tym idzie - mozesz zablokowac dostep do forum przykładowo połowie polski

Dobre. :) Skutecznie poprawiłeś mi humor po pół dniu użerania się z mechanikami. :D

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.