Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Userzy nie mogą pisać postów...


Fan11

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, widzę że przy postowaniu nie ma żadnej opcji opróćz czytania posta, zniknęło dodawanie odpowiedzi, narzędzia moderacyjne, edytowanie, cytowanie, nic nie ma, tylko treść...

To chyba będzie jednak wina sql

Edytowane przez Fan11

// Podpis usunięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie skina który wyszedł specjalnie pod 3.3.2 prawda wyszła na jaw...

"Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi. Nie możesz wykonywać żadnych akcji moderacyjnych w tym temacie."

Nie wiem czemu, all tematy zostały zarchiwzowane, jak to szybko naprawić ? Bez kilkania 50 tysięcy razy ?

@UPDATE@:

"Temat zostanie usunięty z archiwum wkrótce."

Ile trwa usuwanie 1 tematu z archivum ?

Edytowane przez Fan11

// Podpis usunięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie miałem na myśli ilości ramu, a inny parametr.

Odnośnie archiwizacji - to dla mnie nie do końca poznana opcja - napisz do tego IPSu, niech się oni tym zajmą, ja na razie nie czuję się na siłach, by pomagać w tej materii, a i nie mam teraz czasu.

[ + ]

A za to podsyłanie linków na PW to powinieneś dostać ostrzeżenie. :mad: :mad:

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile trwa usuwanie 1 tematu z archivum ?

A ile trwa obieranie jednego ziemniaka? :D Różnie. Więc skoro już wiesz co się stało to teraz skup się na opcjach archiwizowania tematów. Ogarnij to w ACP, a najlepiej to wyłącz archiwizowanie tematów, wcześniej od- archiwizuj tematy, dopóki nie ogarniesz metod archiwizacji to nie korzystaj z tego narzędzia. Wyłączyć to można w ACP -> Fora -> Archiwizowanie. Dziwi mnie tylko, w jaki sposób archiwizacja mogła się ot tak po prostu włączyć podczas aktualizacji i zarchiwizować tematy bez wcześniejszego włączania opcji, ale różne rzeczy się dzieją. To jest tylko potwierdzeniem mojej tezy, że nie ma czegoś takiego jak stabilna wersja działająca zawsze na wszystkich hostach. Zawsze się zdarzy ktoś, kto ma niespotykany wcześniej problem.

Btw- to nie pytam jaki miałeś szablon, skoro nie uwzględniał opcji archiwizowania topików. Pewnie przesiadałeś się z 3.2.X na 3.3.2 i zapomniałeś o tym ....że stare szablony nie działają na wersjach 3.3.X stąd się wziął Twój problem. Wystarczyło tylko przeczytać zalecenia przed aktualizacją. Tam pisze wyraźnie, by podczas aktualizacji, zawsze ustawiać domyślny szablon IPBoard (ten podstawowy). Wtedy byś od razu widział co się z Forum dzieje.

Edytowane przez semenedar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

98,95% zarchiwizowany (1891/1939)

Zatrzymało się i stoi, WTF ta archvizacja, przez te ich "Ulepszenia" tylko forum mi się psuje, nie wiem co dalej robić, poczekam do rana, może pójdzie kilka %

// Podpis usunięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie tylko, w jaki sposób archiwizacja mogła się ot tak po prostu włączyć podczas aktualizacji

Mnie to nie dziwi. :(

Zdarzyło się to w ostatnich kilku wersjach po aktualizacji że nie wiadomo dlaczego jakieś ustawienia się "same" poprzestawiają.

Dlaczego? Nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz OD- ARCHIWIZOWAĆ tematy i wyłączyć archiwizację. A nie ZARCHIWIZOWAĆ. Zresztą sorry, ale sam sobie jesteś winien, skoro aktualizowałeś Forum przy włączonym starym szablonie, bo jestem pewien że nie wykonałeś wszystkich ważnych czynności, które trzeba było zrobić przed aktualizacją.

Edytowane przez semenedar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.