Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Nowa formuła przy rejestracji użytkownika


Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Od pewnego czasu szukam możliwości dodania nowej formuły (pola tekstu) przy rejestracji, jak można to zrobić? W dokumentacji nie znalazłem informacji, wydaje mi się że jest to możliwe. :)

wqdz690429546a.GIFPiszę poprawnie po polsku.

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości." - Terry Pratchett

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A PO CO Ci to z poziomu istalacji aplikacji mogę wiedzieć? :DIPS ma wydać produkt z Twoimi dodatkowymi polami profilu? :D Dodaj sobie własne pole, potem masz to już na zawsze w bazie danych. Więc jak będziesz forum przenosił, wszystkie pliki + Baza, to się przeniesie razem z Twoimi dodatkowymi polami, bez obaw.

Edytowane przez semenedar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę by było nowe pole, dajmy na to: "Nick" - zostanie wysłane do kolumny member_nick (to jest przykład!), oraz hasło żeby było wysłane dodatkowo też do innej tabeli, czyli w dwa miejsca. (to wszystko przy rejestracji)

Edytowane przez Machniuk

wqdz690429546a.GIFPiszę poprawnie po polsku.

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości." - Terry Pratchett

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ok, ale ....... Co my mamy zrobić? Dałeś jakiś kod do analizy? Masz jakieś konkretne pytanie? Widzę rozochociłeś się pierwszym tematem i myślisz, że my Ci będziemy to pisać.

Dajesz kod z gafą, a my myślimy i radzimy.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wystarczy wskazówka, aby dodać taką formułę muszę modyfikować kod macierzysty? Aby dodać nowe zapytanie który wyśle hasło w jeszcze jedno miejsce też?

wqdz690429546a.GIFPiszę poprawnie po polsku.

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości." - Terry Pratchett

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Cóż, tworzysz rozszerzenie zaczepiające o wybrany fragment formularza rejestracji, a potem przy pomocy przeładowania klas i metod próbuje te dane zapisać.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Znalazłem to w stylu aplikacji "core", zmodyfikowałem i przebudowałem skiny. ;)

W pliku php który odpowiada za rejestracje w odpowiednim miejscu dodałem miejsce w którym wykona się przetworzenie. ;)

Można zamknąć.

  • Lubię to 1

wqdz690429546a.GIFPiszę poprawnie po polsku.

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości." - Terry Pratchett

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.