Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Pliki do pobrania w panelu klienta


kodif

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

w panlu klienta IPS'u mam do pobrania najnowszą wersję forum, oprócz tego są tam :

Previous Versions

  • IP.Board 3.3.2
  • IP.Board 3.3.1
  • IP.Board 3.3.0
  • IP.Board 3.2.3
  • IP.Board 3.2.3
  • IP.Board 3.2.3
  • IP.Board 3.2.3
  • IP.Board 3.2.3
  • IP.Board 3.2.3
  • IP.Board 3.2.3
  • IP.Board 3.2.2
  • IP.Board 3.2.1
  • IP.Board 3.2.0
  • IP.Board 3.1.4

jak widać jest kilka wersji oznaczonych tym samym numerem, różną sie one id pobierania. Zapewne są to jakieś kolejne łaty w lukach forum, a ips'owi nie chciało się tego ponumerować.

Przypuszczalnie też tak będzie z 3.3.3 - i teraz pytanie do znawców tematu:

Jeśli teraz zrobię upgrade do 3.3.3, a za jakiś czas pojaw się kolejna mutacja 3.3.3 to ściągając ją i wgrywając na serwer będzie kolejny raz przechodzona procedura upgrade'u czy już nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

To zależy czy IPS doda nową podwersję do plików. W co wątpię i nadpisanie plików załatwi sprawę.

Tak czy siak ja z aktualizacją czekam min. tydzień. ;)

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że warto, bo lista poprawek, taka nawet dosyć długa. Niby drobiazgi, drobnostki, których ja w zasadzie nie uświadczyłem lub zwyczajnie nie zauważyłem w działaniu skryptu. Ale miałem 3.3.2 Ty piszesz że masz 3.3.3 ale skoro tak mówisz, to chyba nie na "żywym forum" tylko gdzieś testujesz sobie?

A ja czekam na 3.4.6 . :)

Z 3.2.3 to może trochę boleć taka przesiadka ;) Szablony, wszystko. Masakra. Edytowane przez semenedar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 3.2.3 to może trochę boleć taka przesiadka ;) Szablony, wszystko. Masakra.

Tak naprawdę z 3.1.4, reszta robiona jest częściowo i tylko lokalnie, oprócz łatek bezpieczeństwa i naprawiania ewidentnych bugów. Czasem zastanawiam się, czy to, co u mnie pracuje jeszcze jest skryptem IPS-u. :wacko:

Wydaje mi się, że to nie tylko niedopracowane "królicze" wersje, ale przede wszystkim nieprzemyślana filozofia rozwoju. Chyba zapomniano, że "lepsze" jest wrogiem "dobrego", a prowadzenie forum, to nie cel sam w sobie, tylko narzędzie, które powinno być stabilne i nie wymagać ciągle sztabu informatyków do jego prowadzenia. Zwłaszcza jeśli jest to forum kompletnie niezwiązane z "komputerami". :(

Edytowane przez Gonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.