Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: "Wstążka" przy logo?


Amfidiusz

Rekomendowane odpowiedzi

qo69l1.jpg

W jaki sposób mogę dodać taką "wstążkę"? Przykład jest z vB, ale myślę, że u nas też coś takiego da sie zrobić. Sam obrazek sobie skombinuję (kwadratowy png z przeźroczystym tłem). Pytanie tylko, jak go umieścić, żeby wyświetlał się "nad" boardem (i to zarówno nad górnym menu, czarnym dopełnieniem loga (które u mnie składa się z pasków gradientowych) oraz nad grafiką tła forum)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Próbowałem w body, ale tam jestem w stanie uzyskać tylko grafikę wyświetlaną na tle. Chyba że nie o tą linijke chodzi:

	background: #ffffff url(style_images/<#IMG_DIR#>/bg.gif) no-repeat;

Jak tam umieszczę grafikę to 1. tracę obecne tło, 2. przy rozdziałce 1024x728 forum jest spychane, a niewycentrowany board psuje estetykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
Informacja:
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.
Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.