Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

[community.invisionpower.com - pliki] Blam Mint - IPBFangorn


Rekomendowane odpowiedzi

Blam Mint was created for the forums, writing about games. He became a skinhead but universal and fit any theme. A proportionate combination of color with variations seledynowego black neon gives a great effect. We recommend using a minimum resolution skinu at 1280x1024.

Creators Blam Mint made sure that both you and the administrator had an 'all' : > at hand.

blam1.png

The new generation system icons are back issues, to generate icons from IP.Board v3.2.x Back in icons such as "hot topic" and one-time icon of a closed topic.

blam2.png

Subforums placed in two (2) columns. In this way we will not meet with a case where subforów name is too long. Are ordered.

blam3.png

I invite you to familiarize yourself with other photographs, placed below. (To enlarge, click on it)

Pobierz plik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opisie trafia się kilka słówek po polsku. Część angielskich też niezbyt pasuje. :P

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opisie trafia się kilka słówek po polsku. Część angielskich też niezbyt pasuje. :P

Nie będę ukrywał, że po części używałem translatora. Spowodowane to było jednak czystym lenistwem, choć zbyt zaawansowanym, angielskim językiem również nie mogę się pochwalić :icon_surprised: Niemniej jednak, gdyby tekst był niejasny to zdjęcia rozwieją wątpliwości.

IPBFangorn.net - szaty graficzne IP.Board. Ostatni projekt - Esmona. Zaglądaj do nas również na profilu Facebook IPBFangorn.net.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Już od dawna nie trzeba mieć aktywnej licencji, żeby korzystać z IPS Marketplace.

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ibfangorn.net W nagłówku banner: http://ipbfangorn.ne...es/Nepazi/3.png który waży 1,1 Mega. Nie wiem czy to profesjonalne. Przyjdzie klient któremu będzie zależało na lekkim stylu i już samo ładowanie takiego nagłówka go odstraszy. Więc bym go na Twoim miejscu Lawliet, ODCHUDZIŁ i to znacznie.

No mi wywaliło błąd ze musze : >

Nie ma czegoś takiego, że Ci wywaliło że musisz. Masz licencję wygasłą na którą sie logujesz? To masz dostęp do IPS Marketplace. Nie masz wcale? To Ci wywali że musisz mieć, i tyle.

Pozdrawiam.

Edytowane przez semenedar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PW odczytałem 8 minut temu i już jestem w temacie. Jeżeli potrafisz poprawnie mnie powiadomić to możesz mieć pewność, że otrzymasz stosowną i szybką odpowiedź.

Gdzie poprosiłeś mnie o pomoc? Gdzie i co wysłałeś? Skrzynka e-mail pusta, a dział "Pytania" na ipbfangorn.net nieskalany twoją obecnością. Jeżeli chcesz uzyskać pomoc to nie pisz na invisionize.pl, a na ipbfangorn.net

Problem zgłosiłeś w złym miejscu, napisz stosowny temat w miejscu do tego przeznaczonym, a obiecuję, że pomogę.

Niemniej jednak przepraszam, że nie odczytałem supportu z client area.

Odpowiedź wysłana.

Co do wyższej wiadomości na temat wagi paczki - większość to pliki .psd (jeżeli chodzi o inne skiny)

Skin Nepazi już po prostu tego wymaga, przecież to tylko kwestia jednorazowego wgrania na serwer.

Edytowane przez Lawliet
  • Lubię to 1

IPBFangorn.net - szaty graficzne IP.Board. Ostatni projekt - Esmona. Zaglądaj do nas również na profilu Facebook IPBFangorn.net.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.