Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

(P33) Server List


Portek

Rekomendowane odpowiedzi

@Refresh

Pomoże ktoś?

Musisz uprawnienia ustawić po stronie serwera ts3. Konkretnie w opcjach swojego tsa włącz "Advenced permissions" czy coś takiego. I nadaj uprawnienia grupie gość. Sprawdź też na  www.gametracker.com czy pokazuje ci serwer.

Edytowane przez PimP517
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Tak zapytam - gdzie jest support tej płatnej aplikacji?

Ostatni w miarę merytoryczny wpis z października to trochę za mało.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zapytam - gdzie jest support tej płatnej aplikacji? Ostatni w miarę merytoryczny wpis z października to trochę za mało.

Nie wspominając o tym że niekiedy errory wyskakują przy cachowaniu na stronie głównej.

Nie działa segregowanie serwerów. Procenty(bynajmniej mi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zapytam - gdzie jest support tej płatnej aplikacji? Ostatni w miarę merytoryczny wpis z października to trochę za mało.

Jestem, aczkolwiek mam problemy natury merytorycznej - stąd brak support.

 

 

Tak zapytam - gdzie jest support tej płatnej aplikacji? Ostatni w miarę merytoryczny wpis z października to trochę za mało.

Nie wspominając o tym że niekiedy errory wyskakują przy cachowaniu na stronie głównej.

Nie działa segregowanie serwerów. Procenty(bynajmniej mi).

Do tej pory nikt nie zgłosił mi tego. Do tej pory korzystałem z aplikacji u siebie - identyczna wersja jak wystawiona tutaj, problemów nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Warning: Division by zero in .../hooks/ServersListHeader_76427ec65260b5aded58948821c70bf5.php on line 44

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at .../hooks/ServersListHeader_76427ec65260b5aded58948821c70bf5.php:44) in .../admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 114

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at .../hooks/ServersListHeader_76427ec65260b5aded58948821c70bf5.php:44) in .../admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 127

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at .../hooks/ServersListHeader_76427ec65260b5aded58948821c70bf5.php:44) in .../admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 136

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at .../hooks/ServersListHeader_76427ec65260b5aded58948821c70bf5.php:44) in .../admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 137

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at .../hooks/ServersListHeader_76427ec65260b5aded58948821c70bf5.php:44) in .../admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 141

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
Warning: Division by zero in .../hooks/ServersListHeader_76427ec65260b5aded58948821c70bf5.php on line 44

Co jest w tym pliku w tej linii?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

while( $row = $this->DB->fetch() )
{
   $data[]= $row;
   if($data[$i]['players_num']>0)
   $data[$i]['percent'] = round($data[$i]['players_num']*100/$data[$i]['players_max'], 2);
   $data[$i]['percent'] = 0;


   $i++;
}

 

To już wiem czemu procent graczy mi nie działają :)

Edytowane przez PimP517
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość CiociaSamaRozkosz

To portek tak czy inaczej bzip 2 będę musiał mieć zainstalowane ??

 

 

W następnym tyg postaram się wykonać aktualizację do 3.4 i wykonać poprawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem sposob na ten blad z bzip2 :) 

 

Otworzcie GameQ.php

 

znajdzcie:

 

if(!function_exists('bzdecompress'))
{
throw new GameQException('Bzip2 is not installed. See http://www.php.net/manual/en/book.bzip2.php for more info.', 0);
return FALSE;
}

 

i zamiencie na :

 

/*if(!function_exists('bzdecompress'))

{
throw new GameQException('Bzip2 is not installed. See http://www.php.net/manual/en/book.bzip2.php for more info.', 0);
return FALSE;
}*/

 

 

Serwerki beda sie dodawac ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
while( $row = $this->DB->fetch() )
{
   $data[]= $row;
   if($data[$i]['players_num']>0)
   $data[$i]['percent'] = round($data[$i]['players_num']*100/$data[$i]['players_max'], 2);
   $data[$i]['percent'] = 0;


   $i++;
}

 

To już wiem czemu procent graczy mi nie działają :)

 

Więc dlaczego procenty nie działaj??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Warning: Division by zero in .../hooks/ServersListHeader_76427ec65260b5aded58948821c70bf5.php on line 44

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at .../hooks/ServersListHeader_76427ec65260b5aded58948821c70bf5.php:44) in .../admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 114

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at .../hooks/ServersListHeader_76427ec65260b5aded58948821c70bf5.php:44) in .../admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 127

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at .../hooks/ServersListHeader_76427ec65260b5aded58948821c70bf5.php:44) in .../admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 136

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at .../hooks/ServersListHeader_76427ec65260b5aded58948821c70bf5.php:44) in .../admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 137

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at .../hooks/ServersListHeader_76427ec65260b5aded58948821c70bf5.php:44) in .../admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 141

 

 

a więc jak to naprawić ?

Edytowane przez ilov3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

    while( $row = $this->DB->fetch() )
    {
       $data[]= $row;
       if($data[$i]['players_num']>0)
       {
           $data[$i]['percent'] = round($data[$i]['players_num']*100/$data[$i]['players_max'], 2);
       }
       else
       {
            $data[$i]['percent'] = 0;
       }
     
       $i++;
    }

Spróbuj tak. Aktualna jest niby, że jeżeli większe to dzieli ( jeżeli większe od 0, bo jak 0 to właśnie błąd że nie można dzielić przez 0 ), ale to $data[$i]['percent'] jest tam dodane bez niczego, tak jakby pierw wyciągać %, a potem i tak go zmieniać na 0.

  • Lubię to 1

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
			while( $row = $this->DB->fetch() )
			{
				$data = $row;
				$data['percent'] = round($data['players_num']*100/$data['players_max'], 2);
				$data['players'] = json_decode($data['players'],1);
				/*if($data['players']['time']>0) { $data['players']['czas'] = sec2hms($data['players']['time']);}
				else if($data['players']['sec']>0) { $data['players']['czas'] = sec2hms($data['players']['sec']);}
				else { $data['players']['czas'] = '--';}*/
				if(!empty($data['players']['0']['time']) || !empty($data['players']['1']['time'])) {$game_server = true;}
			
			}

procenty nie śmigają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

    while( $row = $this->DB->fetch() )
    {
       $data[]= $row;
       if($data[$i]['players_num']>0)
       {
           $data[$i]['percent'] = round($data[$i]['players_num']*100/$data[$i]['players_max'], 2);
       }
       else
       {
            $data[$i]['percent'] = 0;
       }
     
       $i++;
    }

Spróbuj tak. Aktualna jest niby, że jeżeli większe to dzieli ( jeżeli większe od 0, bo jak 0 to właśnie błąd że nie można dzielić przez 0 ), ale to $data[$i]['percent'] jest tam dodane bez niczego, tak jakby pierw wyciągać %, a potem i tak go zmieniać na 0.

 

przeciez Ci wyzej napisal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Po dodaniu mam takie coś

We cannot query this game server: warezdarcraft.pl:2525, but u can add them for subsequent query. If server answer for query will be shown in list.

Po zapisaniu nie ma w ogóle odczytu z gry ani nie wczytuje ikonek.

 

Pomoze ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.