Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

(P33) Server List


Portek

Rekomendowane odpowiedzi

Ikonki już mam ale mam taki błąd po najechaniu na ikone mam takie bledy

Warning: Division by zero in /home/klient.dhosting.pl/warezdark/warezdark.pl/public_html/admin/applications_addon/other/servers/modules_public/ajax/popup.php on line 40

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/warezdark/warezdark.pl/public_html/admin/applications_addon/other/servers/modules_public/ajax/popup.php:40) in /home/klient.dhosting.pl/warezdark/warezdark.pl/public_html/ips_kernel/classAjax.php on line 323

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/warezdark/warezdark.pl/public_html/admin/applications_addon/other/servers/modules_public/ajax/popup.php:40) in /home/klient.dhosting.pl/warezdark/warezdark.pl/public_html/ips_kernel/classAjax.php on line 326

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/warezdark/warezdark.pl/public_html/admin/applications_addon/other/servers/modules_public/ajax/popup.php:40) in /home/klient.dhosting.pl/warezdark/warezdark.pl/public_html/ips_kernel/classAjax.php on line 327

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/warezdark/warezdark.pl/public_html/admin/applications_addon/other/servers/modules_public/ajax/popup.php:40) in /home/klient.dhosting.pl/warezdark/warezdark.pl/public_html/ips_kernel/classAjax.php on line 328

 

popup.php on line 40

$data['percent'] = round($data['players_num']*100/$data['players_max'], 2);

 

classAjax.php on line 323

    header( "HTTP/1.1 200 OK" );

 

classAjax.php on line 326

header( "Cache-Control: no-cache, must-revalidate, max-age=0" );

 

classAjax.php on line 327

header( "Expires: 0" );

 

classAjax.php on line 328

header( "Pragma: no-cache" );

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozbycie się blędów wystarczyło zastosować się do tego

 

 


    while( $row = $this->DB->fetch() )
    {
       $data[]= $row;
       if($data[$i]['players_num']>0)
       {
           $data[$i]['percent'] = round($data[$i]['players_num']*100/$data[$i]['players_max'], 2);
       }
       else
       {
            $data[$i]['percent'] = 0;
       }
     
       $i++;
    }
Spróbuj tak. Aktualna jest niby, że jeżeli większe to dzieli ( jeżeli większe od 0, bo jak 0 to właśnie błąd że nie można dzielić przez 0 ), ale to $data[$i]['percent'] jest tam dodane bez niczego, tak jakby pierw wyciągać %, a potem i tak go zmieniać na 0.

 

A pozbycie się We cannot query this game server: 188.165.243.165:25565, but u can add them for subsequent query. If server answer for query will be shown in list. Wystarczyło edytować plik konfiguracyjny w grze i zrobić tak:

enable-query natrue

port gry i query maja byc takie sam
enable-query=true
 

Edytowane przez dyniawarezdark
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No dobrze, a mając takie coś:

while( $row = $this->DB->fetch() )
{
$data[]= $row;
 
if($data[$i]['map']!='n/a' && file_exists($this->settings['upload_dir'].'/servers/'.$data[$i]['type'].'/'.$data[$i]['map'].'.jpg')){
$data[$i]['map_img'] = $this->settings['upload_url'].'/servers/'.$data[$i]['type'].'/'.$data[$i]['map'].'.jpg';
} else {
$data[$i]['map_img'] = $this->settings['upload_url'].'/servers/no_map.jpg';
}
 
(!empty($data[$i]['hostname']))?$data[$i]['nazwa']=$data[$i]['hostname']:$data[$i]['nazwa']=$data[$i]['name'];
 
($data[$i]['players_num']>0)?$data[$i]['percent']=round($data[$i]['players_num']*100/$data[$i]['players_max'], 2):$data[$i]['percent']=0;
 
$temp[] = json_decode($data[$i]['players'],1);
 
$i++;
}

Tu poprzedni post nie pomoże, bo nie ma w nim map, a w moim kodzie sa.

Edytowane przez jadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Pozwolicie, że odświeżę.

 

Wgrywam apkę, chcę dodać serwer i wyświetla się biała strona. Próbowałem dać wyświetlanie błędów- wg tutejszych wskazówek (bodajże dawpiego) ale nawet mi tych błędów nie wykazywało. Co może być przyczyną? Stara wersja php czy co? (Php 5.3.28)

Edytowane przez Damianexo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem sposob na ten blad z bzip2 :)

 

Otworzcie GameQ.php

 

znajdzcie:

 

if(!function_exists('bzdecompress'))

{

throw new GameQException('Bzip2 is not installed. See http://www.php.net/manual/en/book.bzip2.php for more info.', 0);

return FALSE;

}

 

i zamiencie na :

 

/*if(!function_exists('bzdecompress'))

{

throw new GameQException('Bzip2 is not installed. See http://www.php.net/manual/en/book.bzip2.php for more info.', 0);

return FALSE;

}*/

 

 

Serwerki beda sie dodawac ;)

Zadziałało :)

 

PS. Gdy tego nie mam- mam wyłączone, to może się coś podziać?// teraz dodaje

 

To teraz pytanie, jak zrobić aby pojawiało się zaraz pod menu na Forum, ponieważ na innym forum pokazuje- na moim niestety nie- coś musiało zostać usunięte. Z góry dzięki za informacje.

 

 

PS. połączcie posty.

Edytowane przez Damianexo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę edytować postów więc proszę o ich połączneie, wraz z tym.

 

A więc, nie działa dodawanie?
to tak jak wyżej, wykluczyć bzib2 i dodaje.

nie wyświetlało się? przebudowałem style

 

teraz śmiga. tylko nie chce dodawać mi TS3, próbowałem z tymi permissiami na TS itd ale coś nie ciągnie :D jc to dodam tu note jak rozwiązałem ten problem u siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę jeszcze to połączyć.

 

Moje rozwiązanie nie wyświetlających się statystyk TS'a to, porty trochu mniejszy od twojego no i port 10110 czy cos takiego :D

 

oraz ustawienie permisji (dwa razy kliknąć i aby bylo zaznaczone jedna kratka): b_virtualserver_client_list

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.