Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Aplikacja IPB - tabela serwerów online


Gość diaboloo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam osoby, która stworzy dla mnie aplikację pod IP.Board (wersja na moim forum to 3.3.3).

Aplikacja tabeli serwerów obsługującej serwery CS, Ventrilo, TeamSpeak3 oraz Minecraft.

Tabela miałaby być wyświetlana na stronie głównej, po kliknięciu "więcej" przy danym serwerze dodatkowe informacje o nim iposiadała panel administracyjny do wprowadzania wszystkich potrzebnych informacji (nazwa serwera, ip itp.).

W tabeli wyświetlane ma być: Nazwa serwera, IP (po kliknięciu na ip możliwośc połączenia przez steam), ilość graczy (aktualizowane przy każdym odświeżeniu strony), aktualna mapa, (ewentualnie czas do końca mapy), połączenie przy pomocy hlsw (w przypadku ts3 z ts3 a ventrilo z ventrilo), gametracker, hltv (linki do demek ustawiane w panelu), "więcej", online/offline.Gdy do danego serwera nie jest przypisany link z archiwum hltv to nie wyświetla opcji pobierania demek.

Po kliknięciu na "więcej" zostajemy przenoszeni do strony ze szczegółami serwera a w nim:

-Online/Offline

-IP

-Miniatura aktualnej mapy

-Czas do końca mapy

-Następna mapa

-Miniatura następnej mapy

-Ilość graczy

-Lista graczy, ich fragi i czas na serwerze

-Niektóre ustawienia

-Opis serwera (ustawiany w panelu).

Jest to taki mały zarys tego, co powinna zawierać aplikacja. Zainteresowanym przedstawię konkretny przykład, opiszę wszystko dokładnie itp.

Cena: od 50zł w górę

Kontakt: PW, GG: 5696572

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portek, no właśnie chciałbym aby aplikacja wyglądała i miała opcje takie, jakie ja chcę.

Aplikacja, którą podałeś jest podobna, lecz wymagałaby kilku modyfikacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziękuje bardzo. Są osoby, które nie takie rzeczy robią za taką cenę. Jeśli Twoja cena jest wyższa od mojego budżetu to nie rozumiem po co się wypowiadasz skoro nie masz nic do zaoferowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem po co urządzasz targi, a gdy cena Ci nie odpowiada to się wściekasz na DawPiego, który po prostu ma swoją cenę w dodatku zadał pytanie tylko dlatego że swojej wypowiedzi nie doprecyzowałeś. OD 50 wzwyż to może być nawet 10 tysięcy złotych. Jest różnica? Jest i to ogromna w wyrażaniu się "od" lub "do". Nie widzę żadnych przeszkód ku temu, abyś sobie znalazł tańszego fachowca, który Ci takie i inne rzeczy zrobi w cenie do stu złotych, więc temat pozostawiam otwarty.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Portek, to co sprzedajesz jest przetłumaczone z j. rosyjskiego i mały error poprawiony. - a, żadne z was się nawet nie skaplo.

Dla Twojej informacji, to ta tablelka jest autorstwa Portka, ale została skradziona i udostępniona za darmo. Jej używanie jest zabronione.

Zapraszam na moje portfolio oraz bloga wojtusdev.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portek, to co sprzedajesz jest przetłumaczone z j. rosyjskiego i mały error poprawiony. - a, żadne z was się nawet nie skaplo.

Jesteś na prawdę bezczelny. Siedzisz na warezach, pobrałeś tą modyfikację i bach... po rosyjsku, a pieniędzy to już wydać nie ma komu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.