Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Forum na subdomenie oraz kilka innych pytań


Mario14125

Rekomendowane odpowiedzi

Mianowicie mam już forum postawione na jakasstrona.pl lecz jednak chcę by forum przekierowywało mnie na adres forum.jakasstrona.pl a jakasstrona.pl na adres z aplikacji IP.Content i teraz pytanie, jak dokonać czegoś takiego? Jak dokonać by adres jakasstrona.pl/page/portal.html kierowała na portal.jakasstrona.pl/index.html?

Tak by forum było na forum.jakasstrona.pl a portal na portal.jakasstrona.pl

Proszę o odpowiedź ! :)

01001001 01010000 00101110 01000010 01101111 01100001 01110010 01100100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojć, teraz się doczytałem

Niestety, ale w panelu DirectAdmin nie ma możliwości podpięcia domeny pod konkretny katalog. Subdomeny tworzone są zawsze w katalogu domeny głównej. Na temat ogólnej struktury katalogów stosowanych w panelu DirectAdmin poczytać można między innymi http://dust.pl/pomoc

W cpanelu jest taka możliwość, tutaj niestety nie. Jedyny chyba ruch jaki Ci pozostał to przekopiowanie plików z public_html ( domeny głównej ) do public_html ( subdomeny forum.[..] ).

  • Lubię to 1

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admin -> Custom HTTPD Configurations -> domena albo z palca. Nie czytaj głupot.

SP. Chyba, że jesteś tylko userem albo resellerem to nie dasz rady.

Edytowane przez MotyF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.