Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Szukam takiej aplikacji . (Kalendarz, Nagrody, Blogi)


iLoveLive

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już o to chodzi, to trujesz dupe dennymi pytaniami, na które odpowiedź jest w co drugim temacie na forum. A nawet gdy się Ciebie o adres pyta, to nie chcesz podać. To forum dla tajnych agentów, TOR, czy co?

Od razu proszę wyjaśnić jak to wgrać. Bo nie wiem czy to aplikacja czy trzeba w globalTemple coś grzebać ?

I to.. :facepalm: to nie przemo, żeby każdą modyfikację edytować w skinach. Wgrywasz, instalujesz i gitara...

Edytowane przez TeeZ

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszystko jasne. Nie napiszę o tym, że nie masz licencji i okradasz IPS, ale jak porządny użytkownik IZE pomogę Ci i podam link do downloadu w/w modyfikacji : http://community.invisionpower.com/files/file/2650-pin-awards-management-system/

Jest tylko jeden haczyk, bez licencji nie pobierzesz. Ale jeżeli jesteś uczciwy to nie będziesz miał z tym problemów! :)

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie ucze się obsługiwać tym i mam nulled -.-" Po co wydawać 5xx zł i potem to wywalić jeżeli nie spodoba mi się to ?

Dla takich osób ips przygotował wersję demo. Jeżeli podoba Ci się auto w salonie to :

a) Idziesz na jazdę testową,

b) Kradniesz, bo po co wydawać kasę jak Ci się nie spodoba,

Jak sądzisz, która odpowiedź jest poprawna?

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IP.Board jest komercyjnym ( płatnym ) oprogramowaniem. Z naszych informacji wynika, że autor tematu nie posiada licencji, a co za tym idzie nie może legalnie korzystać z tego skryptu.

Temat zostaje zamknięty. Zapraszamy po zakupie licencji.

Proszę pamiętać, że invisionize.pl w żaden sposób nie wspiera i nie pomaga osobom z tzw. wersjami pirackimi jakiegokolwiek oprogramowania wydanego przez IPS.

Pozdrawiamy,

administracja invisionize.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.