Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Posty bez odpowiedzi


Advokat

Rekomendowane odpowiedzi

A może kolegę zainteresuje ten dodatek? http://community.inv...replied-topics/

Używam, ale mówiąc szczerze, dostosowałem go do swoich potrzeb. Ten mod, dodaje zakładę "Unreplied Topics" do menu oraz blok sidebar. Jest konfigurowalny przez ACP, czyli uprawnienia, grupy, z których forów pobierać informacje a które pomijać, itd. Warto też sobie tego moda przetłumaczyć. Ewentualnie, jeśli zdecydujesz się go użyć, mogę dodać tłumaczenie do naszego downloadu. Jest proste, jak budowa cepa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście chodzi mi o tematy bez odpowiedzi - sorry za nieścisłość.

Nie za bardzo chce to wrzucać do sidebara - bo wiadomo, że zwykłego użytkownika forum bardziej interesują nowe tematy a nie tematy bez odpowiedzi. Byłaby to raczej modyfikacja pod obsługę forum, żeby ewentualnie wyłapywać te tematy gdzie nie pojawiła się odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jest konfigurowalny przez ACP, czyli uprawnienia, grupy, z których forów pobierać informacje a które pomijać, itd.

Byłaby to raczej modyfikacja pod obsługę forum, żeby ewentualnie wyłapywać te tematy gdzie nie pojawiła się odpowiedź.

Wg mnie mod spełnia założenia.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do postu DawPi, dodam jeszcze raz, że ten mod jest w pełni konfigurowalny przez ACP. Sidebara, można się przecież łatwo pozbyć, wtedy pozostanie Ci tylko zakładka w menu "Unreplied Topics". (Chyba że będzie tłumaczenie, to po polsku oczywiście.) Np u mnie na forum, zależało mi na odwrotnej sytuacji, aby to sidebar był a zakładki w menu, nie. Więc pogrzebałem w modzie i usunąłem to czego nie chciałem. Ty oczywiście zrobisz jak uważasz. Nie wiem też co ma sidebar "Ostatnie tematy" do OSOBNEGO sidebara, który ten mod przecież generuje. U mnie, są obydwa.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Semenedar: mogę się uśmiechnąć o tłumaczenie moda?

Tutaj masz Polską wersję. Po prostu ją zainstaluj. Różni się od oryginału tylko tym, że przetłumaczone są wszystkie word_default z hooka. Ten mod, jako tako nie tworzy osobno języka o czym zapomniałem, (który by sobie można później edytować w ACP). Dlatego nie zrobię "tłumaczenia" do działu download. Pozdrawiam.

Unreplied Topics 1.0.3 PL.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o wysłanie wiadomości do jednego z członków ekipy zarządzającej.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.