Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: (SOS32) Total Time Spent On Forums - Pytanie


St0wa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam małe pytanie otóż jak dodać danemu użytkownikowi czas w tej modyfikacji "(SOS32) Total Time Spent On Forums". Dokładnie chodzi mi o to, żeby np: użytkownikowi xxx zmienić czas z 2 dni, 3h, 1min na załóżmy 5dni, 8h, 4min

Rozumiecie chyba, a więc czekam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się do PhpMyAdmin, wejdź w bazę sql swojego forum, znajdź profile_portal, edytuj wpis konkretnego użytkownika i znajdziesz tam linijkę time_spent zapisaną w formacie UNIX. Musisz zmodyfikować ten zapis. To oznacza, że czas pobytu na forum liczony jest od 1 stycznia 1970 roku. Za pomocą konwertera: http://www.unixtimestamp.com/index.php możesz dodać stosowną ilość dni/miesięcy/lat etc. do daty 1 I 1970 i w ten sposób zmodyfikować tę wartość. Potem zapisujesz zmiany i gotowe ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co prościej? Napisałem Ci co masz edytować, gdzie znaleźć UNIX-owy timestamp i jak go przerobić... Czego nie rozumiesz? Jeśli dany użytkownik przebywa na forum 1miesiąc i 14 dni to według tego stempla czasu data jest ustawiona na 14 lutego 1970 roku. Jeśli chcesz mu zmienić staż na forum na 5 lat 6 miesięcy i 15 dni to musisz ustawić datę 15 czerwca 1975 roku. I tyle... Nie wiem czego tu można nie rozumieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale Cię zrozumiałem, rozmawiałem na forum IPS z autorem tej aplikacji i stąd wiem gdzie i co trzeba edytować. PMA => Profile_Portal => linijka time_spent :) Oczywiście w ten sposób możesz też edytować inne wartości jak datę rejestracji, ale to się edytuje gdzie indziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.