Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem z tagami.


F0RCE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od pewnego czasu mam problem na forum ( wydaje mi się że od aktualizacji do 3.3 ).

Zawsze miałem ustawioną minimalną liczbę tagów na 2, a maksymalną na 6 i w przypadku próby napisania tematu gdy nie wpisze się tagów - po prostu się nie dało. Teraz jednak mimo blokady można to robić.

Dodałem jakiś dziwny dodatek Auto Tagging (Teraz bo myślałem że to automatycznie taguje - ale nie zauważyłem żadnej zmiany)

Mógłby ktoś coś zaproponować :)?

// Takie drobne dodatkowe pytanie.

Da się edytować ostatnie tematy w Sidebarze tak, by nie wyświetlało tematów z danej kategorii?

Nie mogę nigdzie znaleźć tego ustawienia, a w ostatnich postach od razu znalazłem :)

Edytowane przez F0RCE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Szczerze powiem, że nie kojarzę nic takiego w poprzednich wersjach. Jesteś pewny, że nie miałeś modyfikacji odpowiedzialnej za taką blokadę?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

// Takie drobne dodatkowe pytanie.

Da się edytować ostatnie tematy w Sidebarze tak, by nie wyświetlało tematów z danej kategorii?

Nie mogę nigdzie znaleźć tego ustawienia, a w ostatnich postach od razu znalazłem :)

Możesz zmodyfikować zapytanie SQL w funkcji

public function hooks_recentTopics( $topicCount=5, $output=true )

z pliku class_forums.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli podaje się minimalną ilość tagów, to w przypadku nie przekroczenia tej minimalnej ilości tagów, temat nie powinien się napisać...

Tak mi się przynajmniej wydaje.

Bo w inny przypadku, po co ta wartość "Minimalna ilość tagów"

Wcześniej gdy próbowałem napisać temat nie wpisując 2 wymaganych Tagów to zwyczajnie nie mogłem.

Jeżeli to zostało usunięte, to może jest jakaś modyfikacja, lub coś co może zastąpić tą funkcje ?

Macsch15 - dzięki za odpowiedź, spróbuję coś pokombinować, ale to dla mnie raczej czarna magia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie mieszaj dwóch spraw w jednym temacie, bo się potem robi (świąteczny) bigos - dzięki.

I tak to powinno wyglądać, że wyświetli błąd, za kodem:

  	 if ( $this->registry->tags->can( 'add', $where ) AND $this->settings['tags_enabled'] AND ( !empty( $_POST['ipsTags'] ) OR $this->settings['tags_min'] ) )
       {
           $this->registry->tags->checkAdd( $_POST['ipsTags'], array(
                                                                 'meta_parent_id' => $topic['forum_id'],
                                                                 'member_id'       => $this->memberData['member_id'],
                                                                 'meta_visible'   => $topic['approved'] ) );

           if ( $this->registry->tags->getErrorMsg() )
           {
               $this->_postErrors = $this->registry->tags->getFormattedError();
               return FALSE;
           }

           $_storeTags    = true;
       }

Sprawdziłem na forum testowym gdzie ustawiłem minimalną ilość tagów na 2 i oto wynik:

pre_1351717822__2012-10-31_22-10-09.png

Także funkcja spełnia swoje zadanie.

Sprawdź może czy w trybie bezpiecznym również się tak dzieje.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.tinypic.pl/44dt6586qy4m

http://www.tinypic.pl/2co7afmh7o6x

[Wrzucam na szybko]

Nie mam aktualnej licencji i dostępu do update więc na razie nie dam rady wejść na wyższą wersję.

Co do hooków to oprócz Auto Tagging (To zainstalowałem po tym jak tagowanie przestało działać) - raczej nic nie wgrywałem.

Mogę wklepać potem tutaj moją listę rozszerzeń.

Edytowane przez F0RCE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Kto by tam czytał każdy cały temat po kilka razy. :rolleyes:

Sprawdziłem - ten kod występuje i w Twojej wersji forum, więc coś jest nie tak. Uważam, że to jakiś inny problem, bug tej wersji. Masz trzy opcje:

  1. zostawić to jak jest,
  2. zaktualizować forum,
  3. zapytać się IPSu o to (choć wątpię, by Ci poradzili co innego, jak ja w punkcie 2).

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

A co ma nie dać? Przecież to musi działać. Jak zaktualizujesz, a mimo to nie będzie działać to wtedy piszesz do IPSu i oni to sprawdzają.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.