Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Awards System


Lukaszenko

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, mam problem z awards system. Otóż wszystko normalnie działało ale byłem zmuszony usunąć obecne nagrody żeby wgrać nowe, no i po w graniu nowyc gdy się wchodzi w zakładke "awards" wyświetla się biała strona.

Wie ktoś lub podejrzewa jaki może być powód tego?

Btw. usuwałem nawet pliki modyfikacji z ftp, wgrałem ponownie, reinstal itd. nie pomogło, dalej to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką wersję tej modyfikacji wgrywasz? Czy w międzyczasie (pomiędzy utworzeniem starych nagród a ich usunięciem) robiłeś update tego dodatku? Czy szablony przebudowane?

Btw. usuwałem nawet pliki modyfikacji z ftp, wgrałem ponownie, reinstal itd. nie pomogło, dalej to samo.

Rozumiem że najpierw odinstalowałeś ten dodatek, dopiero później usunąłeś pliki tej modyfikacji- wgrałeś nowe pliki i zainstalowałeś, tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem więc że pochodzi stąd: http://community.inv...agement-system/ Powinien więc działać na Twoim forum w wersji 3.3.3 (Zalecałbym Ci uaktualnienie do 3.3.4 czyli wersji stabilnej ale to swoją drogą). Spróbuj na domyślnym szablonie który IPS daje wraz z instalacją i powiedz, czy wtedy też jest ten sam błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem oczywiste było że na każdym innym skinie będzie to samo, dalej biała strona.

A było coś takiego od DawPi, on pisał, że pod każdą biała stroną kryje się jakiś błąd. Szukam tego poradnika jak odkryć ten błąd i nie mogę znaleźć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Date: Thu, 08 Nov 2012 13:36:54 +0000 Error: 2003 - Can't connect to MySQL server on 'sql5.progreso.pl' (110) IP Address: x - /index.php?/topic/4348-downloadautorski-spambot/ ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- .-------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli dobrze zrozumiałem, miałem wkleić ten ostatni, a więc jest.. raczej nie ma nic wspólnego z awards.. Tym bardziej, że jest on z 8 listopada a wszystko stało jest dziś rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej linii nic nie wynika. Wklej cały log tam zapisany. W spoilerze. (Choć to wcale nie oznacza że tam znajdzie się błąd). Po drugie, to nie jest wcale oczywiste że na domyślnym skinie byłoby to samo. Rozumiem że wszelkie uprawnienia do tej modyfikacji zostały poprawnie nadane, a cały dodatek został po instalacji skonfigurowany a nie tylko zainstalowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Sprawdź czy w bazie są wszystkie tabele i pola - innymi słowy, wykonaj jej diagnostykę narzędziem w ACP.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Biała strona to nic z ustawieniami, a jakimś 'ukrytym' błędem. Odkryj, co tam się kryje (sic) i będzie Ci łatwiej pomóc.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.