Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Coś tam przy logo.


Gość kames

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie, teraz zauważyłem. Szkoda, że nie da się edytować.

Obecnie mam tak: http://scr.hu/0pny/nue6f a chciałbym wstawić na całe to niebieskie miejsce poświęcona na logo obrazek o trochę większej wysokości, coś jak tutaj: http://scr.hu/0pny/ym0v4 (nie, nie chcę splagiatować forum, po prostu się nim inspiruje a i tak tematyka jest zupełnie inna).

Co mam zrobić? : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam oba linki od Ciebie i co one mają mi dać? Przy próbie wgrania takiego obrazka bezpośrednio forum się psuje. To dział, w którym użytkownicy proszą o pomoc, ja proszę o pomoc a nie link do tutka.

Edytowane przez kames
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym macie pomóc? Przeczytaj pierwszy post. Chciałbym w domyślnym stylu IPB wstawić zamiast loga jeden większy obrazek, tak samo jak w linku który podałem (screen). Nie wiem jak to zrobić, a gdy próbuję wgrać po prostu obrazek, forum się "psuje".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zadawałbyś takich pytań, gdybyś przeczytał ze zrozumieniem. Forum psuje się, czyli deformuje - miesza się wszystko, niektóre elementy znikają i powstaje jeden wielki bałagan. Wgrać obrazek, czyli domyślne logo zamienić na obrazek o większej szerokości i wysokości, dużo większej. Za chwilę pokaże to w formie obrazka.

Edytowane przez kames
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co miałem zrobić? Jestem w tym zielony.

W czym macie pomóc? Przeczytaj pierwszy post. Chciałbym w domyślnym stylu IPB wstawić zamiast loga jeden większy obrazek, tak samo jak w linku który podałem (screen). Nie wiem jak to zrobić, a gdy próbuję wgrać po prostu obrazek, forum się "psuje".

Czyli cały czas masz zamiar zostać "zielonym adminem", a my na forum mamy ci "pomóc" i zrobić za ciebie to logo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o wysłanie wiadomości do jednego z członków ekipy zarządzającej.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.