Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Klucz licencyjny uciekł z ACP


SanKen

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, czy komuś się zdarzyło coś takiego ze klucz licencyjny ciekł z panelu ? Jakie mogą być temu przyczyny ?

Czy licencja ma jakiś czas po którym jest nie aktywna gdy nie jest odnawiana ?

Jak wygląda cesja licencji IPB ?

Prosiłbym o wszystkie odpowiedzi w temacie, nie chce spamować pierdołami który mogę znaleźć szukają w google,ale jak sami widzicie temat to nagły przypadek!

Zostałem kurka NULLED...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Napisz do IPSu o nowy klucz lub sprawdź w CA czy nie masz tam klucza. Jak jest to go skopiuj do ACP i nie panikuj.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym ze od jakiegoś czasu działamy z współzałożycielem strony na dwie licencje,dwie strony. Niestety nie mam aktualnie dostępu do CA. Pytanie czym może być to spowodowane że klucz był i nagle został usunięty ?

DawPijesteś w stanie mi odpowiedzieć na pozostałe pytania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Trzeba napisać do źródła, by się dowiedzieć, co się mogło stać, że klucz wyparował z ACP. Po co gdybać, jak można być pewnym.

Cesja - płacisz 20$ i można przenieść licencję na inne konto. Warunek jest taki, że licencja musi być aktywna przez pół roku.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żaden błąd, ta "innowacja" pojawiła się wraz z wersją 3.2.0. Jak wygaśnie licencja, to skrypt co jakiś czas usuwa klucz licencyjny z ACP i czerwonym monitem na 1/3 ekranu upomina o przedłużenie licencji. Trochę to nachalne, ale co zrobić. Jak się przedłuży i wpisze klucz aktywnej licencji - problem znika ;) Można sobie skopiować klucz z client area do ACP i problem jest na jakiś czas załagodzony ;) Grunt, żeby udało Ci się odzyskać dostęp do Client Area, bo bez tego faktycznie jak to określiłeś:

Zostałem kurka NULLED...

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o wysłanie wiadomości do jednego z członków ekipy zarządzającej.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.