Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Gamehub - SAMP, jak ?


BrzydkiBurak

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam Ipboarada 3.4.1. Mam pobranego gamehuba, zainstalowanego nie wiem jak to edytować jak pozmieniać, a na tym zależy mi najbardziej. Postępuję według następującej instrukcji dołączonej do paczki pobierania pliku:

 

 

"Instalacja:

 
1.Wypakuj folder gamehub na pulpit.
2.Wejdz w FTP swojego hostingu po czym idz po nastepujących folderach: admin/applications_addon/other.
3.Wrzuć tam caly folder gamehub, ten wypakowany, który masz na pulpicie[patrz pkt. 1].
4.Przejdz na wlasna strone internetowa, zaloguj się do ACP, przejdz: System, aplikacje i moduly po czym zainstaluj gamehub.
5.Przejdz do: Wyglad/wyglad/style i szablony/wlasny styl/skin_game[po lewej stronie]/i otworz changesList, otworz teraz folder bity do panelu/changesList, skopiuj zawartość i wkle w bicie na stronie. Do gory masz dodaj nowy bit, kliknij i wpisz w pierwszym okinku z MAŁYCH liter wyraz: ekipa, w 2 okienku wyszukaj skin_game, wybierz go i kliknij button "Dodaj". Skopiuj bit ekipa i wklej go na strone. Powtorz czynnosć, ale zamiast wpisać ekipa, wpisz uslugi oraz skopiuj bit uslug, wklej go do dodanego bitu.
6. Ciesz się zainstalowanym panelem. Aby edytować panele, edytuj bity."
 
Zrobiłem pkt: 1, 2, 3, 4..
 
Kompletnie nic nie rozumiem z pkt. 5. Będzie ktoś tak łaskawy i mi pomoże edytować tego gamehuba żeby wszystko działało ?  Będę niezmiernie wdzięczny.
 
Edytowane przez BrzydkiBurak
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Z tym, że nie ma co edytować, jak masz podaną instrukcję. Zrób kroczek po kroczku i się musi udać. W razie dalszych problemów daj znać.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój gamehub edytowany przez Wojciecha... ehhhh.

 

Mam od tego edycje, gdzie są udostępnione na innych forach o IPB.

 

Aby edytować wejdź ACP -- Style -- styl -- skin_game -- changesList -- i masz.

 

A jak skrypt PHP to FTP -- public_html -- admin -- aplications_addon -- other -- gamehub -- modules_public -- zmiany -- changes.php

 

To stary skrypt z gt**.pl źle edytowany przez Wojciecha.

 

Mam już pełny skrypt bez bugów, mogę go udostępnić. ;)

Domagasz się szybkiej reakcji z mojej strony? Proszę, zacytuj post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.