Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Poszukuję sponsora na licencję IPB


Famas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuję sponsora na licencję IPB (Invision Power Board). Może to być licencja na wersję 3.2.3

Co oferuję?:
-Zyski z reklam
-Rangę Administratora
-Przyjazny i obeznany Team
-Własny hosting i domena

Czego żądam?:
-Ważnej na jakiś czas z problemem finansowym 
-Lojalności i odpowiedzialności
-Obeznania się w tym silniku
-Stałego i luźnego kontaktu

Miałem już wcześniej sponsora, lecz zrezygnował z hostingu i licencji z powodów osobistych, których nie chciał mi podać. Jak na razie forum stoi bez hostingu. Mam zamiar kupić go na ovh.pl. Jeśli rozchodzi się o konkurencje to nie ma obaw. Startowaliśmy równo z innym forum i identycznej tematyce (MMORPG i FPP). Po 2 dniach mieliśmy 30 użytkowników i więcej niż 1000 postów, a oni troszkę mnie. Domenę posiadam w serwisie az.pl, jest to domena rpgcity.eu, opłacona jeszcze na 300 dni więc bez obaw.

Jeśli ktoś chciałby się jeszcze czegoś dowiedzieć, bądź złożyć ofertę sponsoringu to zapraszam na GG: 40319007 lub  pod nr telefonu: 724357246 . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Automatyczna wiadomość


Temat przeniesiony z forum

Invision Power BoardInvision Power Board 3.2Ogólny support IPB

do

OgólneGiełdaInne

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Gdzie mi jeszcze oprócz PW i GG o tym napiszesz, co? Takie utyskiwania są nadwyraz irytujące. A ten tekst o żądaniu (!) i same żądania to przemilczę.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość CiociaSamaRozkosz

Dziwne, bo przecież prowadzisz cs-harnas, także nie rozumiem po co następna licencja. Czyżby nie było licencjonowane forum cs-harnas? Czy tylko udajesz głupiego i podszywasz się z jednych administratorów harnasia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, bo przecież prowadzisz cs-harnas, także nie rozumiem po co następna licencja. Czyżby nie było licencjonowane forum cs-harnas? Czy tylko udajesz głupiego i podszywasz się z jednych administratorów harnasia?

 

Wróc może do podstawówki i zacznij sie uczyć czytania ze zrozumieniem ?

Bo ja tam nie widze ani słowa na temat tego ze licka  ma byc na forum Harnasia 

 

 

Witam. Poszukuję sponsora na licencję IPB (Invision Power Board). Może to być licencja na wersję 3.2.3

 

Proponuje na poczatek postawic na czyms darmowym (chocby phpbb3) a jak sie wam rozkreci szukać sponsorów bo teraz na nowym forum raczej wam nikt tego nie da.

"Ale ja mam oryginalny klucz patrz!"

http://scr.hu/1p4s/in3pa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CiociaSamaRozkosz

Dziwne, bo przecież prowadzisz cs-harnas, także nie rozumiem po co następna licencja. Czyżby nie było licencjonowane forum cs-harnas? Czy tylko udajesz głupiego i podszywasz się z jednych administratorów harnasia?

 

Wróc może do podstawówki i zacznij sie uczyć czytania ze zrozumieniem ?

Bo ja tam nie widze ani słowa na temat tego ze licka  ma byc na forum Harnasia 

 

 

>>>Witam. Poszukuję sponsora na licencję IPB (Invision Power Board). Może to być licencja na wersję 3.2.3

 

Proponuje na poczatek postawic na czyms darmowym (chocby phpbb3) a jak sie wam rozkreci szukać sponsorów bo teraz na nowym forum raczej wam nikt tego nie da.

 

 

Właśnie nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

Aktualna osoba, która napisała temat - nie jest powiązana z harnasiem, a dane użytkownika są takie same jak tutaj i na harnasiu.

Edytowane przez DawPi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.