Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Pętla w invisionboard - jak zrobić


SN2010

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

 Chciałbym prosić Was o pomoc. Mianowicie na moim forum chciałbym wprowadzić reklamę w pośćie danego Użytkownika i taką reklamę zrobiłem

 

<if test="( $post['post']['post_count'] == ( $this->request['st'] + 2 ) ) || ( $post['post']['post_count'] == 2 ) || ( $post['post']['post_count'] == 12 )|| ( $post['post']['post_count'] == 22 ) || ( $post['post']['post_count'] == 32 )|| ( $post['post']['post_count'] == 42 )|| ( $post['post']['post_count'] == 52 )|| ( $post['post']['post_count'] == 62 )|| ( $post['post']['post_count'] == 72 )|| ( $post['post']['post_count'] == 82 )|| ( $post['post']['post_count'] == 92 )|| ( $post['post']['post_count'] == 102 )|| ( $post['post']['post_count'] == 112 )|| ( $post['post']['post_count'] == 122 )|| ( $post['post']['post_count'] == 132 )|| ( $post['post']['post_count'] == 142 )|| ( $post['post']['post_count'] == 152 )|| ( $post['post']['post_count'] == 162 )|| ( $post['post']['post_count'] == 172 )|| ( $post['post']['post_count'] == 182 )">
<p><br /> 
reklama
</p>

</if>

Ale by nie robić tych warunków w nieskończoność, pomyślałem o zastosowaniu pętli, która przypiszę do zmiennej wartoś 2 i po każdym kroku zmienna $i=$i+10; by później tylko zamiast wypisywać numery postów, dać warunek:

 

['post_count'] == $i. )

 

Próbowałem takie coś zrobić na <for> ale albo coś nie tak mi wychodziło albo pojawiała się całą strona białą. Czy móglibyście podrzucić jakieś rozwiązanie ?

 

Pozdrawiam

Holcu

 

Adres forum: forum.opel24.com


 

Zapraszam na forum.opel24.com oraz na samnaprawiam.com 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm chyba się udało, podsunąłeś mi rozwiązanie choć zrobilem to tak

 

<if test="( $post['post']['post_count'] % 10 == 2 )">
reklama
</if>

 

Dziękuje, problem rozwiązany

Edytowane przez SN2010

Zapraszam na forum.opel24.com oraz na samnaprawiam.com 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.