Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Jak zainstalować IPB?


Namibuz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. chce wgrać IPB na forum lecz zapomniałem jak to się wgrywalo .. pamiętam że coś w zipie .

 

Zna ktoś jakiś TuT jak to wgrać ? Nie chodzi mi o instalacje bo wiem jak zainstalować .. chodzi mi jak wrzucić pliki przez FTP .. żeby rozpoczęła się instalacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawPi głupi nie jestem i wiem jak wgrać przez FTP ! Chodzi mi tylko o to co mam wgrać bo mam 3 foldery .. Upload , Tools oraz documentation .. i czy mam te 3 foldery wgrać a jeżeli tak to normalnie czy je spakować do zipa ?

Edytowane przez Namibuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Widocznie chyba nie do końca masz rację. Na logikę - co masz wgrać:

  • Upload - wysyłanie
  • Tools - narzędzia
  • documentation - dokumentacja

Hmmmmmmmmmm... Jak trudne jest to zadanie? Na poziomie przedszkola, pierwszej klasy czy aż trzeciej?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wgrywam zawartość folderu upload po czym pojawia mi się instalacja ? sorry ale ostani raz wgrywałem IPB jakieś 2 lata temu :) i teraz jestem zielony w tym :P jeżeli chodzi o instalacje oczywiście .

Edytowane przez Namibuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wgrywam zawartość folderu upload po czym pojawia mi się instalacja ? sorry ale ostani raz wgrywałem IPB jakieś 2 lata temu :) i teraz jestem zielony w tym :P jeżeli chodzi o instalacje oczywiście .

 

Otwórz więc dokumentację i tam masz instrukcję krok po korku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tym problem nie mam jej tam :/ 

 

Może ktoś by mógł mi to wrzucić bo wcześniej kolega mi wrzucał wersje 3.4.2 ale nie działało większość aktualizacji i stylów na niej ? 

Edytowane przez Namibuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem i nadal to samo .. Jeżeli chodzi o wgrywanie widziałem że kolega wrzuca paczke w zip do FTP .. a po wgraniu uruchamiała się Instalacja ? o co chodziło z tym ? czy trzeba spakować folder upload do zip i go wrzucić ? (sorry że zawracam wam głowy ale chce to zrobić )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

To jest temat: prosisz o pomoc z wgrywaniem na FTP:

Zna ktoś jakiś TuT jak to wgrać ? Nie chodzi mi o instalacje bo wiem jak zainstalować .. chodzi mi jak wrzucić pliki przez FTP .. żeby rozpoczęła się instalacja

 
Dostajesz poradnik, jak instalować IP.Board: 

Jesteś mega. :crazy:

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.