Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Jak sprawdzić ile unikalnych użytkowników pisało w danym temacie?


necik
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez OmegaOne,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam na forum taki dość długi temat (ponad 70 stron) i chciałbym sprawdzić ile unikalnych użytkowników pisało w danym temacie? Ręczne przeglądanie zajęłoby sporo czasu a w dodatku łatwo pomylić się? Może jest na to jakiś lepszy sposób? A jeszcze jakby ten sposób wyświetlił mi listę kont biorących udział w dyskusji, to już całkiem byłoby miło ;)

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawPi, ale Ty podałeś mi link do modyfikacji wyświetlającej listę użytkowników którzy czytali temat. A ja szukam sposobu na sprawdzenie ilu użytkowników (oraz ewentualnie kto) pisał w temacie ;)

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

W PMA sobie wykonaj np

SELECT p.author_id, p.author_name, COUNT(p.author_id) AS count FROM prefix_posts AS p WHERE p.topic_id = tid GROUP BY p.author_id ORDER BY count DESC

albo

SELECT DISTINCT p.author_id, p.author_name FROM prefix_posts AS p WHERE p.topic_id = tid

prefix i tid podmieniasz na własne

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.