Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Server list


Carran

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mógłby ktoś dla mnie wykonać porządną listę serwerów? ile to by kosztowało?

Gra: Grand Theft Auto [sA:MP oraz MTA].

Lista serwerów ma być tak ułożona, abym mógł sobie wybrać czy ma być ona w sidebarze, czy na samej górze forum (nad kategoriami), czy może na samym dole (nad statystykami forum).

W takiej liście chciałbym abym mógł wpisać tylko i wyłącznie IP:PORT serwera, wówczas na owej wyświetlałyby się takie informacje jak:

  • czy jest online, czy offline
  • nazwa serwera
  • ip:port
  • ilość graczy
  • ping
  • mode
  • map

Oprócz tego: online/offline ma być w formie graficznej (zielone/czerwone) + ikonka graficzna z przekierowaniem na stronę serwera (będę mógł wpisać adres WWW w ACP) + ikonka graficzna z wejściem bezpośrednim na serwer.

 

Jeżeli zły temat sobie wybrałem, najmocniej przepraszam i proszę o przeniesienie.

Edytowane przez Carran

sig2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oszuści nie wykonali przelewu oraz po daniu tabelki zostałem zbanowanym , usunęli informację o autorach ...

Proszę o zamknięcie tematu ..

 

c85431ef3c47a.png

 

 

Chamstwo w Państwie... Dlatego takie rzeczy lepiej sprzedawać przez Allegro i mieć pewność że Ci zapłaci. Za allegro zapłacisz 2 zł i masz pewność w 100%. Co jest najśmieszniejsze, to pousuwali nawet informacje o autorach ze stylów ipbforumskins :D Widać że to jakieś Kiddy ... Pzdr

Edytowane przez szpakuziomek
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwiecznienie autora pod tabelką to dobra rzecz :P A ci ludzie to nawet autora usunęli z niej. Cóż za prostactwo.

Nie będę dyskutował z osobnikiem o nicku Artrix. Jeśli chodzi o Twoją wypowiedź, to autor został usunięty przypadkowo podczas edycji tabelki (poszerzanie ramek itp.) przez drugiego projektanta. Zostanie on przywrócony jak będzie dostępny na komputerze. Wypowiedzi niektórych są niemal na poziomu przedszkola, dziwie się Wam, że jeszcze zaglądacie do tego tematu. Drodzy Koledzy, mam swój wiek i naprawdę nie jest mi do śmiechu oraz nie należę do grona osób tj. Artrix, czyli do grupy złodziejaszków. Dostałem cynk od znajomego, że aplikacja, którą chciał sprzedać mi, jest darmowa. Jest to zwykłe wyłudzenie pieniędzy, posługując się czyjąś aplikacją. To tak jak kupić obraz za milion dolarów, a potem chwalić się, że jest się jego autorem i sprzedać za dwa miliony...

 

Całą sprawę wyjaśniłem na PW z DawPi i nie mam ochoty się nikomu tłumaczyć, podeślę Wam tylko screen potwierdzający, jakim złodziejem jest użytkownik Artrix:

 

89151456366755459870.png

sig2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywam się Dawid, lat 20. Pochodzę z Wrocławia, gdzie ukończyłem czteroletnie technikum budowlane (jedyne takie w mieście). Aktualnie pracuję w GLS'ie. Starałem się dołączyć w szeregi KWP (Komenda Wojewódzka Policji) we Wrocławiu. Na treningi uczęszczałem do Gwardii Wrocław, gdzie przyznam szczerze nie było lekko/ 10-ego lutego zdałem testy sprawnościowe i psychologiczne po czym poległem miesiąc później na multiselectie. No cóż, takie życie.

Co mogę więcej o sobie powiedzieć? no cóż... jestem osobą ceniącą sobie poprawną polszczyznę i darzę inne osoby szacunkiem, nawet jeśli ktoś gardzi moją osobą. Czasami zdarza się, iż wypowiem się na czyiś temat, ale diametralnie zaprzestaję z taką osobą konwersację. Uważam, że są one zbędne i nie prowadzą do niczego dobrego. Na forach wszelkiej maści staram się być najbardziej poważny jak tylko potrafię. Niektórym to nie pasuje, choćby dlatego, iż lubię posługiwać się mądrymi słowami i czepiam się błędów, które popełniają użytkownicy. Niestety dzisiejsze czasy sprowadziły nam dużą ilość młodocianych nastolatków niepotrafiących się dobrze wysłowić, natomiast mocnych w bluźnieniu innych. Nie mówię oczywiście, że nie znajdą się ludzie normalni. Rzecz jasna istnieją tacy nawet w wieku 10-16 lat. Nie ukrywam również - w rzeczywistości jestem normalnym, uśmiechniętym, lubiącym sobie przekląć mężczyzną. Prowadzę naturalny tryb życia wraz z moją kobietą.

 

Ten gość, jest naprawdę poważny!

 

@ No tak, ale nadal nie wytłumaczyłeś dlaczego w żadnym z Twoich skinów nie ma informacji o autorach. Musisz być strasznie bogaty wykupując takie rzeczy.

Edytowane przez lamusq
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywam się Dawid, lat 20. Pochodzę z Wrocławia, gdzie ukończyłem czteroletnie technikum budowlane (jedyne takie w mieście). Aktualnie pracuję w GLS'ie. Starałem się dołączyć w szeregi KWP (Komenda Wojewódzka Policji) we Wrocławiu. Na treningi uczęszczałem do Gwardii Wrocław, gdzie przyznam szczerze nie było lekko/ 10-ego lutego zdałem testy sprawnościowe i psychologiczne po czym poległem miesiąc później na multiselectie. No cóż, takie życie.

Co mogę więcej o sobie powiedzieć? no cóż... jestem osobą ceniącą sobie poprawną polszczyznę i darzę inne osoby szacunkiem, nawet jeśli ktoś gardzi moją osobą. Czasami zdarza się, iż wypowiem się na czyiś temat, ale diametralnie zaprzestaję z taką osobą konwersację. Uważam, że są one zbędne i nie prowadzą do niczego dobrego. Na forach wszelkiej maści staram się być najbardziej poważny jak tylko potrafię. Niektórym to nie pasuje, choćby dlatego, iż lubię posługiwać się mądrymi słowami i czepiam się błędów, które popełniają użytkownicy. Niestety dzisiejsze czasy sprowadziły nam dużą ilość młodocianych nastolatków niepotrafiących się dobrze wysłowić, natomiast mocnych w bluźnieniu innych. Nie mówię oczywiście, że nie znajdą się ludzie normalni. Rzecz jasna istnieją tacy nawet w wieku 10-16 lat. Nie ukrywam również - w rzeczywistości jestem normalnym, uśmiechniętym, lubiącym sobie przekląć mężczyzną. Prowadzę naturalny tryb życia wraz z moją kobietą.

 

Ten gość, jest naprawdę poważny!

 

@ No tak, ale nadal nie wytłumaczyłeś dlaczego w żadnym z Twoich skinów nie ma informacji o autorach. Musisz być strasznie bogaty wykupując takie rzeczy.

 

Najlepiej napisać, że się usunęło przypadkiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta edycja tabeli jest edytowana przeze mnie , zostało pozmieniane wiele rzeczy dużo by tu wymieniać...

Co do usunięcia autorów cytuję Carana "A gdzie tu jest napisane że jest zakaz usuwania autorów ?" Otóż przy edycji tabelki zmieniłem położenie głównego autora tabeli trochę wyżej przy statystykach aby to wyglądało bardziej estetyczniej przy czym usunąłem notkę od autora ....

 

Większego kręta od ciebie nie znam ...

Edytowane przez artrix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadą jest nazywanie Carrana złodziejem. Nie znam go na tyle, lecz doskonale wiem jaki jest i nigdy by nie oszukał nikogo. Co do usunięcia autorów tabeli, to dopiero teraz zauważyłem, że faktycznie nie ma, ale przez okres 2-3 dni tabela była wraz z autorem - nie mam zdjęcia, ale sam zaciekawiłem się tą tabelą i właśnie od nich ją odszukałem. Jak można sprzedawać nie swoją rzecz i jeszcze oczerniać innych ludzi?! Tyle w tym temacie.

 

@artrix, a przepraszam bardzo gdzie u Was na forum jest odnośnik do ipbskins? http://www.centrum-rp.eu/ - przestańcie oczerniać innych, bo sami nie jesteście najlepsi. 

Edytowane przez gorniczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadą jest nazywanie Carrana złodziejem. Nie znam go na tyle, lecz doskonale wiem jaki jest i nigdy by nie oszukał nikogo. Co do usunięcia autorów tabeli, to dopiero teraz zauważyłem, że faktycznie nie ma, ale przez okres 2-3 dni tabela była wraz z autorem - nie mam zdjęcia, ale sam zaciekawiłem się tą tabelą i właśnie od nich ją odszukałem. Jak można sprzedawać nie swoją rzecz i jeszcze oczerniać innych ludzi?! Tyle w tym temacie.

 

@artrix, a przepraszam bardzo gdzie u Was na forum jest odnośnik do ipbskins? http://www.centrum-rp.eu/ - przestańcie oczerniać innych, bo sami nie jesteście najlepsi. 

 

Dopiero teraz powiadasz ? Informacja znikła dzień po wysyłce paczki z tabelką ... Projektanci tamtej strony zostali poinformowani że jest to edycja tabeli Golusa mino to chcieli ją kupić. Zostały w niej zmienione przyciski naprawione monitory , dodane połączenie sa-mp , zamieniony gametracker na game-state. Dodam że sprytnie Carran przed daniem mi bana usunął wiadomość w której pisaliśmy sobie było tam około 7 stron.

 

@Edit

 

Tutaj oryginalna wersja tabelki Golusa http://cs-rabka.eu/ ,a tutaj moja wersja tabelki Golusa http://www.centrum-rp.eu/

Edytowane przez artrix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

89151456366755459870.png

 

Nie, co do skinów macie rację. Przyznaję się bez bicia. Są one jednak do jakiegoś czasu. Niedługo jak skończymy prace nad forum i portalem, weźmiemy się za swoje skiny.

Mam nadzieję, że widzisz podobieństwo.

To moje 3gr w tym temacie. Więcej się nie udzielam, bo to nie nasza sprawa.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.