Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Masakryczny wysyp errorów skin_cache, Warning: Illegal string offset, i inne...


MafiaDL
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez DawPi,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie... mam problem z forum ;/ Jestem w takcie otwierania ... ale nie otworze bo ciągle jakies błedy ;/  Jak nie w ACP (rozszerzenia) niby jakis hook nie podchodzi ale skasowalem wszystkie dziwne i nadal mam... ale to szczegół. Teraz przy "nowa zawartość" wysypały sie błedy nad forum.. Baze sprawdzalem i niby wszystko okej. Niewiem czy to wina skina (podstawowy IPB). Czyściłem kilka razy go w ACP ;/ Zalogować sie takze niektórzy nie mogą ;/ taki bład :

(czasem inne)

Fatal error:  Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 160901 bytes) in/home/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_global.php on line 340

Siedziałem przy tych cache, ale nie pomogło za bardzo ;/

 

a tu z forum nowa zawartosc (jakos mi sie udalo wbic na forum)

 

Warning: Illegal string offset 'member_id' in /home/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_global.php on line 1752

Warning: Illegal string offset 'member_id' in /home/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_global.php on line 1753

Warning: Illegal string offset 'members_seo_name' in /home/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_global.php on line 1753

Warning: Illegal string offset 'member_id' in /home/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_global.php on line 1757

Warning: Illegal string offset 'pp_small_photo' in /home/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_global.php on line 1757

Warning: Illegal string offset 'alt' in /home/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_global.php on line 1757

Warning: Illegal string offset 'alt' in /home/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_global.php on line 1757

Warning: Illegal string offset 'member_id' in /home/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_global.php on line 1760

Warning: Illegal string offset 'members_display_name' in /home/forum/admin/sources/classes/class_tbGroupFormat.php on line 48

Warning: Illegal string offset 'members_display_name' in /home/forum/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(3817) : eval()'d code on line 25

Warning: Illegal string offset 'member_id' in /home/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_global.php on line 1636

Warning: Illegal string offset 'member_id' in /home/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_global.php on line 1636

Warning: Illegal string offset 'member_id' in /home/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_global.php on line 1636

Warning: Illegal string offset 'members_seo_name' in /home/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_global.php on line 1636

Warning: Illegal string offset 'members_display_name' in /home/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_global.php on line 1636

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_global.php:1752) in /home/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 114

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_global.php:1752) in /home/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 127

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_global.php:1752) in /home/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 136

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_global.php:1752) in /home/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 137

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/forum/cache/skin_cache/cacheid_1/skin_global.php:1752) in /home/forum/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 141

 

 

Jak cos to bede odpowiadał na bieząco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóżeś uczynił, że tak się podziało? Domyślam się, że aktualizacja forum, tak? Włącz tryb bezpieczny i sprawdź czy nadal tak się dzieje, jeśli nie to wyłączaj po kolei wszystkie rozszerzenia i testuj który powoduje takie cyrki. Jaki masz hosting i jakie to forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy to wina skina (podstawowy IPB).

@up 

Jaki skin? Domyślny?

Dokładnie. 

 

@Jurij forum było postawione od początku na tej wersji, bez aktualizacji. Z czasem zaczeło sie sypać... 

 

 

Hosting progreso.pl Troche nie trawie go ale cóz... ktoś inny zalatwiał.

 

 

Ok, więc posiedziałem jeszcze raz nad tym wszystkim. Znalazłem szkodnika całej tej akcji  w drugim cytacie. 

 

 

http://community.invisionpower.com/files/file/4914-tb-group-format/?st=10#commentsStart

 

 

Przeceniłem zdolności tej modyfikacji że będzie działac takze na 3.4.3 ... Jedne błędy z głowy.... Ale nadal mam problem w ACP Rozszerzenia

 

Warning: Illegal string offset 'hook_php_version_min' in /home/forum/admin/applications/core/modules_admin/applications/hooks.php on line 3352

Warning: Illegal string offset 'hook_php_version_max' in /home/forum/admin/applications/core/modules_admin/applications/hooks.php on line 3352

Warning: Illegal string offset 'required_applications' in /home/forum/admin/applications/core/modules_admin/applications/hooks.php on line 3366

Irytują mnie te błędy. Innych błędów aktualnie nie znalazłem... Może lepiej od nowa wrzucić pliki IPB?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale to juz było zanim wgrałem. I jak wyłączyłem to tez nic nie dało.

 

Jeszcze mam problem bo "krótkie posty" normalnie można pisac a takie dłuższe jak Regulamin wywala error 500 ; /  

 

Zmienilem tez 

Maksymalny rozmiar posta (w kilobajtach [kb])

Ale nic... ; /

 

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, BLABLABLA

More information about this error may be available in the server error log.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wina uprawnień to raczej odpada bo admin może wszystko tak? 

 

http://forum.invisionize.pl/topic/37092-znikające-uprawnienia/?p=227358

 

Gdzie to namierzyć? żadna fraza nie wchodzi w szukajce ACP ;/ i takie który tam podałeś. Kurcze.

 

Maksymalny rozmiar posta (w kilobajtach [kb])

 

Tylko to mi podpasowało wczoraj.. ale nic z tego.

Edytowane przez MafiaDL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie mówię o uprawnieniach, a o wartości w ustawieniach PHP. Czytaj dokładnie. ;)

 

Maksymalny rozmiar, opcja w ACP o nazwie Maximum size of post (in kilobytes [kb]).

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
  • Rozwiązanie

No to napisz do supportu IPSu. Przecież od razu widać, że coś nie halo się dzieje - ale czy z forum czy serwerem to już bez dostępu trudno orzec.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.