Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

(DP34) Pages


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Zainstalowałem tę aplikację (już kiedyś ją miałem ).


Myślę, że wartałoby może usunąć jakieś rekordy z Bazy danych? Jeżeli tak to jak się to nazywa w bazie itp. Ponieważ w aplikacji nie mam żadnych podstron zrobionych a na Forum mi pokazuje te strony.

 

A to, gdy wchodzę na te apli na forum.

 

Nie możemy tego znaleźć!

[#404]

Nie udało się odnaleźć strony, którą próbujesz wyświetlić. Kliknij tutaj, aby powrócić do strony głównej


Potrzebujesz pomocy?

  •  
Edytowane przez Damianexo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie Ci pokazuje strony? Zalinkuj do nich.

(tzn zakładki u góry w menu)

Te, które kiedyś były stworzone (gdzieś w pamięci się to zagnieździło). Aczkolwiek w ACP w ustawieniach Pages nie ma tych podstron. Nawet jak stworzę nową- to jej nie pokazuje. Chyba teraz jasno to opisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chcę by zaczęła ta aplikacja działać tak jak należy.. Jak widzisz- nie działa- nie wyświetlają się te strony, które chce.

Dla przykładu- stworzyłem Page: test, która się nie wyświetla- chociaż wszystko ustawiłem tak jak być powinno. Natomiast pojawiają się inne, których w rejestrze (tzn w acp ) nie ma. I nawet nie mam/nie wiem jak je usunąć

Edytowane przez Damianexo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

No chwila - jak nic w tej tabeli nie ma to i jak się ma cokolwiek wyświetlać, jak nie jest zapisane w bazie danych?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zainstalowałem aplikacje, wchodzę w ustawiania - wszystko gra. Przechodzę do Manage pages i błąd:
 

 

Fatal error: Call to undefined method ipSeoAcronymsEditor::setLegacyMode() in /home/motorsit/public_html/admin/applications_addon/other/cp/modules_admin/pagemanager/pages.php on line 44

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Potrzebowałem stworzyć 10 stron z własną treścią. Na początku do sprawdzenia jak działa aplikacja utworzyłem kilka stron (z właściwa treścią), nie układałem ich chronologicznie tak jak powinny być. Teraz chciałbym uporządkować sobie strony w dobrej kolejności.

 

Czy jest inna możliwość zmiany ID i ustawienia kolejności stron bez edycji i przenoszenia treści ręcznie?

 

Nie wiem czy mnie zrozumiecie więc dam mały przykład:

Chciałbym utworzyć strony w kolejności:

 

Krok 1

Krok 2

Krok 3

 

Na początku uzupełniłem treścią strony i mam w kolejności:

 

Krok 3

Krok 1

Krok 2

 

 

i teraz chciałbym to wszystko poukładać :)

 

Każda "własna" strona jest na innej stronie. W tym momencie mam 5 napisanych własnych stron i tak jak widać na screenie każda jest "osobno".

B6GDb.jpg

admin4YSh2.png


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Zmień ilość pozycji per strona w ustawieniach na większą liczbę i poprzeciągaj sobie je dowolnie.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień ilość pozycji per strona w ustawieniach na większą liczbę i poprzeciągaj sobie je dowolnie.

 

Dzięki :) znów poległem na błahostce... :|

 

Ale żeby łatwo nie było to mam jeszcze jeden mały problem :D

 

Ustawiłem dostęp w ogólnych ustawieniach dla danej grupy, dla stron pojedynczo ustawiłem dostęp też tej grupie. Użytkownikowi ustawiłem tę grupę jako podrzędną (tak musiałem) i gdy wchodzę w Strony czy konkretną stronę pisze że nie mam dostępu. Czy da radę to jakos załatwić?

 

PS. Bardzo zależy mi na czasie. Z góry dzięki :)

admin4YSh2.png


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Otwórz plik: admin/applications_addon/other/cp/sources/classes/library.php

Znajdź:

if( ! in_array( $this->memberData['member_group_id'], explode(',', IPSText::cleanPermString( $this->settings['dp30custompages_groups'] ) ) ) )

Zamień na:

if ( ! IPSMember::isInGroup( $this->memberData, explode( ',', $this->settings['dp30custompages_groups'] ) ) )
  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Plik: admin/applications_addon/other/cp/modules_public/view/display.php

Znajdź:

if ( ! in_array( $this->memberData['member_group_id'], explode(',', $this->settings['dp30custompages_groups'] ) ) AND $this->settings['custompages_enable'] )

Zamień na:

if ( IPSMember::isInGroup( $this->memberData, explode( ',', $this->settings['dp30custompages_groups'] ) ) && $this->settings['custompages_enable'] )
  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.