Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Zakup licencji - kilka pytań


Pumcia

Rekomendowane odpowiedzi

Czy po zakupie dostaje na maila skrypt forum? Może mi ktoś odpowiedzieć na moje pytania? 

Nie interesuje mnie pomoc osób trzecich przy instalacji/konfiguracji. Myślę, że na tym forum mogę uzyskać darmową pomoc w razie problemów także mbazyl nie skorzystam z Twojej propozycji.

4_q.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, po zakupie otrzymujesz najnowszą wersję i wcześniejsze.

Po przelaniu pieniędzy do IPS musisz odczekać na ręczną weryfikację która może trwać do 24h w dni robocze.

 

Jeżeli płatność zostanie zaakceptowana, dostaniesz na maila informację o tym że w panelu clienta IPS możesz pobrać paczkę IPB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zawsze to tyle trwa? Nie ma możliwości zainstalowania skryptu zaraz po zakupie?

 

edit.

Na forum testowym udostępnionym przez IPB nie mogę wgrać spolszczenia oraz skinu. Rozumiem, że jest to zablokowane? Tak?

Edytowane przez Pumcia

4_q.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam Wasze forum i mam jeszcze jedno pytanie. Jaką wersję forum polecacie? Zauważyłem, że do najnowszego skryptu nie ma zbyt wielu dostępnych modyfikacji oraz styli. 

Interesuje mnie zakup skryptu wraz oraz stylu Deflection - http://www.ipbforumskins.com/premade/deflection_ipb3/index.php

 

 

Jaką wersje skryptu polecacie?

Modyfikacje jakie będą mi potrzebne na start: sb, sidebox, plugin? seo(nie wiem czy do ipb jest coś takiego), reputacja, wiadmość globalna w nagłówku strony, plugin zabezpieczający przed botami, Grupy użytkowników - czy do tego jest oddzielny plugin czy wystarczy pogrzebać w acp?, facebook - lubie to w tematach.

Edytowane przez Pumcia

4_q.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.invisionize.pl/topic/37563-sprzedam-wygas%C5%82%C4%85-licencj%C4%99-ipb/
Interesuje mnie aukcja tego użytkownika.
Pierwsza sprawa jest zakup przez allegro ale pytania co powinien mi podać po zakupie tej licencji.
Jakieś kody, maile? Czy dane na stronie producenta ipb? Prosze bardzo o szczegółowy opis.
Czy po zakupie tej licencji mogę pobrać najnowszy skrypt forum?
 

4_q.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo jeśli zakupie wygasłą licencje skryptu i wpłacę 25$ za odnowienie i $20 za transfer to muszę czekać około 20 dni na zaksięgowanie wpłaty przez pracownika? Jeśli dzisiaj zakupie skrypt, opłacę transfer i odnowie licencje to będę mógł jeszcze dziś zabrać się za instalacje?

4_q.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.