Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Fatal error: Cannot redeclare wsopush25271()


PawelS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wchodzac dzis na forum widze. 

Fatal error: Cannot redeclare wsopush25271() (previously declared in /uploads/profile/photo-453.jpg(38) : regexp code(1) : eval()'d code:1) in /uploads/profile/photo-825.jpg(38) : regexp code(1) : eval()'d code on line 1

 

Probowalem w jakims stopniu przejrzec google i znalazlem 

http://tw200forum.com/index.php?/topic/7197-attention-admins-fatal-error-on-trying-to-access-home-page-of-this-site/

jednak to jest dla drupala, nie wiem dlaczego ten blad wystapil na IPB, jakies wskazowki?

Po usunieciu pliku/ow forum dziala, ale znika sidebar, shoutbox i rangi.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info, przywrocilem wszystko z kilku godzin wstecz, latki wgralem, oczyscilem ftp, wchodze do ACP Ustawienia -> (JW32) Message on Board Index, zapisuje ustawienia i już forum nie działa, drugi administrator powiedzial ze to samo zrobil wczesniej i tez forum padło, czyli pewnie w hooku jakiś błąd. Usunąłem te pliki png a i tak forum nie działa.

 

Edit

Wyłączyłem hooka to samo, tryb bezpieczny jest niby ok.

Edytowane przez PawelS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że te pliki się tworzą co włącze jakiś hook lub zapiszę ustawienia.

Zmieniłem nazwe katalogu profile i przy próbie zapisu znowu czegoś mam komunikat:

 

Warning: file_put_contents(//hooks/../uploads/profile/photo-453.jpg) [function.file-put-contents]: failed to open stream: No such file or directory in /admin/applications/core/modules_admin/applications/hooks.php on line 2185

Warning: file_put_contents(//hooks/../uploads/profile/photo-825.jpg) [function.file-put-contents]: failed to open stream: No such file or directory in /admin/applications/core/modules_admin/applications/hooks.php on line 2185

 

dana linijka to

file_put_contents( IPS_HOOKS_PATH . $file['hook_file_stored'], $source );

Strona główna nie działa, inne podstrony działają. Szablony przebudowalem, patrzyłem domyślny i nie mam pojęcia co jest przyczyną.

 

Ciekawostka nr 2, nie ma użytkownika z tym id 825 - photo-825.jpg

Edytowane przez PawelS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Sprawdź tabelę core_hooks_files - czy tam nie ma podejrzanych wpisów, odwołujących się do jakiegoś png czy innego zdjęcia.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.