Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Modyfikacja? Dodatek? Powód zamknięcia tematu.


Gość WizZziy

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

poszukuje modyfikacji, dodatku który pozwala zamknąć temat z powodem wpisanym. (Trochę to nie po polsku ;))

Chodzi mi tutaj o to że jak zamykasz temat to ci się wyświetla powód do wpisania i się generuje przykładowa wiadomość:

 

 

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: tutaj ten powód

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Z pozdrowieniami ekipa [reklama] 
 

Jeżeli ktoś wie o co mi chodzi proszę o pomoc, z góry dziękuje i pozdrawiam. 

 

 

 



 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie mogę tego ściągnąć? 

 

 

@@edit

 

 

Sorry, you don't have permission for that!
[#10851]

We're sorry, but you cannot download files from our Download Manager. If you are seeing this message, it is because you do not hold an active IPB license. If this is a mistake, please contact an administrator. Otherwise, why not show your support for IPB and purchase a license? 

If you hold a perpetual license for the software, you need only purchase the yearly support option to gain full access to this site.


Need Help?

  • Contact the community administrator
Edytowane przez WizZziy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.