Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Sklep - produkty użytkowników


Gość Xca

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku myślałem, że IP.Nexus jest ideałem jednak nie doczytałem się aż takich fajnych możliwości. Sam nie wiem czy tą modyfikacje znajdę bezpośrednio do IP.Nexus, IP.Downloads czy czystego forum jednak do rzeczy:

 

Szukam modyfikacji, który umożliwi postawienie "sklepu", który oferuje użytkownikom sprzedaż swoich produktów w danych kategoriach. Nie chodzi tutaj o żadne mini-sklepy tylko o możliwość wstawienia swojego produktu (wszystko będzie w 100% w formie elektronicznej więc chyba tutaj się to skłania do IP.Downloads) w określone kategorie - można dodać sobie oczywiście opis, screeny jak właśnie z IP.D oraz oczywiście opinie, recenzje produktu. Dodatkową sprawą jest e-wallet użytkownika i/lub bezpośrednie wpłaty. Chciałbym aby był lub była możliwość dołączenia systemu prowizji od każdego sprzedanego produktu. Fajnie jakby można było za opłatą promować produkty w danych działach i/lub sidebar.

 

Oczywiście nie musi być to w pieniek to samo co opisałem jednak chciałbym się zorientować czy w ogóle jest szansa na coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IP.Downloads posiada chyba wszystkie elementy, o których napisałeś. Ja bym dalej nie szukał.

 

Dokładnie. Doda się pare dodatkowych pól ( w ACP ), transakcje via paypal, możliwość nałożenia prowizji od wystawienia i od sprzedanego produktu.

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak właśnie. Tylko pojawia się następny problem czy IP.Downloads można z duplikować? Ponieważ będzie sklep z pobieraniem, ale również będzie osobna strefa darmowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tutaj jest zasadnicza różnica - jeden dział odpowiedzialny za "strefe download" a druga ma odpowiadać za sklep. W menu planowałem 2 osobne zakładki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.