Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

opcja "rozwiązany"


BitGit
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Jakub,

Rekomendowane odpowiedzi

W edycji danego forum jest opcja Włączyć funkcję "Najlepsza odpowiedź"?.

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem. W polu Dodać słowo START na początku tytułu tematu? wpisuje się [Rozwiązany] , ustawia resztę opcji i potem moderator używa szablonu do zamknięcia tematu który uzna za rozwiązany. Sama opcja "najlepsza odpowiedź" jest moim skromnym zdaniem denna. Często widzę, jak użytkownicy oznaczają swoje wypowiedzi, mimo iż prawidłowa jest zupełnie inna. Albo dają jako najlepsza odpowiedź swoje farmazony "nie to nie, do zamknięcia" :unsure: Nikt mnie nie przekona, że jakakolwiek opcja wyręczy wyedukowaną kadrę sprawnie działających moderatorów i administratorów :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też możesz zablokować zwykłym użytkownikom oznaczanie tematu jako rozwiązany. :)

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co blokować, skoro z szablonów moderacyjnych mogą korzystać tylko powołane do tego osoby :) Poza tym szablony mają jeszcze jedną zaletę - można stworzyć ich kilka w kilku językach (przydatne przy wielojęzycznym forum). Dzięki temu jak mamy np. dyskusję w języku angielskim, możemy użyć angielskiego szablonu i wtedy mamy prefiks [ Solved ] :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W edycji danego forum jest opcja Włączyć funkcję "Najlepsza odpowiedź"?.

 

Opcja jest włączona, ale to nie rozwiązuje problemu, gdyz na liście tematów nie pojawia się "zielona ikona - temat rozwiązany"

 

ACP => fora => fora => szablony moderacyjne i tam sobie wszystko ustawiasz :)

 

Zapewne to jest słuszne rozwiązanie, ale niestety przerasta moje umiejętności. Zaglądałem do szablonów moderacyjnych - cóż, na dzień dzisiejszy - czarna magia jeszcze dla mnie. Nie za bardzo wiem gdzie, co i jak wpisać .. :) Wolę nie mieszać samemu, bo wyjdzie jak zawsze ... ;)

 

Dziękuję za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Ci napisałem gdzie wpisać [ Rozwiązany ] ... A oprócz tego ustawiasz żeby dany szablon zamykał temat i możesz sobie na końcu ustawić treść posta, który może być dodawany po zamknięciu. To już jest opcjonalne... Potem tylko podczas przeglądania rozwiązanego tematu wchodzisz w szablony moderacyjne na dole, zamykanie tematów (czy jak to sobie tam nazwiesz w ACP) i samo sie zrobi wszystko :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurij, dziękuję - znalazłem i dodałem ( u mnie te szablony nazywa się : Multi moderowanie tematami ), a ja głupi szukałem w szablonach systemowych :blink:  Tak więc mam już opcję dodania do tytułu "rozwiązany".. A jak ustawić, by miał jeszcze zieloną etykietkę ( taką jak temat przypięty? ) - tak jak jest to zrobione na tutejszym forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jurij, dziękuję - znalazłem i dodałem ( u mnie te szablony nazywa się : Multi moderowanie tematami )

Czas przenieść się na normalne spolszczenie ;)

 

 

Powiem szczerze, że tak! Gdy zakupiłem IP:B skierowałem swoje kroki do Marketplace i tam znalazłem to nieszczęsne spolszczenie, którego używam. Myślałem, że zamieszczone w IPS pliki są gwarancją jakości - niestety myliłem się. 

 

Zastanawiam się jak to zrobić, bo pliki Spammera podmieniły mi język główny z angielskiego na polski. Nie mogę więc go wywalić. Dodając drugie tłumaczenie - będę miał w stopce do wyboru dwa języki polskie..  :icon_surprised: , bez sensu to trochę.. Ech, człowiek zawsze na błędach musi się uczyć. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

W edycji danego forum jest opcja Włączyć funkcję "Najlepsza odpowiedź"?.

To i tylko to. Nic innego.

  • Lubię to 1

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.