Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Nowy dział na forum - artykuły dla developera


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Witam! :D

Miło mi poinformować, że na forum pojawił się nowy dział -> Artykuły dla developera, w którym zamieszczane są i będą nowo pojawiające się tutoriale z oficjalnej strony IPSu - resources. Artykuły są zamieszczane w oryginalnym języku w jakim zostały tam umieszczone!

W kwestii technicznej - dział dostępny jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Ze słonecznym pozdrowieniem życząc 100 nowych modyfikacji :D

DawPi

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Bardzo, ale to bardzo dobry pomysł. Może w końcu się skuszę i zrobię swój pierwszy mod do IPB, taki prościutki np coś w stylu CSEO :D

Ten jest za prosty. Lepiej swoje forum napisz. :D

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Wielce Ci dziękuje za dodanie tego, nawet w języku angielskim, ale z nim nie mam problemów. Wiele rzeczy mi się rozjaśniło w opisie careVariables, furlTemplates, coreExtension - ogólnie wiele mi to pomogło, umiem teraz zrozumieć najważniejszy katalog. Mam teraz jedynie do zrozumienia język, obsługę szablonów, błędów i przejść z kontrukcji IPS "MVC" na prawdziwe MVC ze składnią języka PHP5 :-) Czeka mnie dużo rewriting i sam writing, mam 2 duże projekty, ale widzę, że pisanie tego to będzie przyjemność :-)

PS. A zadając pytanie - czy wszystkie pliki .xml, szablonów ( cp_skin ) muszę sam napisać? Nie ma generatora, który zrobi to za mnie?

PS2. Już się wszystkiego dowiedziałem! Idealne te artykuły, dzięki DawPi, na 100% się przydadzą i wyda się fajne modyfikacje do IP.Board 3.0.0! :-)

Pozdrawiam,

Largo

Edytowane przez Largo

Jeżeli Ci pomogłem, nie zapomnij proszę o kliknięciu - add.png

Możesz liczyć na moją pomoc z zakresu: PHP5, MySQL, JavaScript i Ajax | W trakcie nauki CSS i xHTML!

W sprawie pomocy z zakresu IP.Board służę pomocą w dziale Zaawansowane programowanie IP.Board

Proszę o nie wysyłanie próśb PW o prywatną pomoc - pomagam JEDYNIE na forum lub na zlecenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Z tego co tak na szybko przejrzałem brakuje opisu tworzenia wtyczek centrum raportów :D

Nowe ciągle się piszą rękami bfarbera. :-)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że mamy tylu programistów na forum. :D

Witaj,

Jakbyś tak nie dominował ryku, to może i byłoby więcej chętnych, ale ja na razie klepię duże dodatki ( ok. 5k linijek na projekt, a mam ich 2... ), więc na razie nie mam zamiaru wydawać wtyczek :-) Na dodatek nie mam pomysłu co niby byłoby przydatne, ale na forum dla programistów IP.Board z chęcią pomogę każdemu, oprócz Ciebie, bo Ty za bardzo dominujesz na własnym forum :-) Mimo to, teraz gra rozpocznie się od nowa, ja się zabieram za pisanie apps, nie hooks :-)

Pozdrawiam!

Jeżeli Ci pomogłem, nie zapomnij proszę o kliknięciu - add.png

Możesz liczyć na moją pomoc z zakresu: PHP5, MySQL, JavaScript i Ajax | W trakcie nauki CSS i xHTML!

W sprawie pomocy z zakresu IP.Board służę pomocą w dziale Zaawansowane programowanie IP.Board

Proszę o nie wysyłanie próśb PW o prywatną pomoc - pomagam JEDYNIE na forum lub na zlecenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Przecież nie dominuję rynku! :D Nie blokuję nikogo, a zachęcam do tworzenia własnych rozwiązań.

Odnośnie apps i hooks -> złapałem trochę doświadczenia przy pisaniu tych drugich, by kodzić pierwszą apps -> Custom Pages. Więcej szczegółów i pierwsze screeny w tym temacie. :D

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.