Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Dziwne przesunięcie klasy #header_bar w lewą stronę.


DejaVu24
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez DejaVu24,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Postanowiłem sobie zmienić te tło co jest pod logiem, oryginalnie niebieskie, na obrazek, wstawiając go na cała szerokość forum (mam takie fotki z 1500px szerokości myśle starczy). W miejsce loga, czyli w klasie #branding na fotce (nr 2) początek fotki wstawia się normalnie od początku natomiast w klasie #header_bar (1) wstawia się nie od początku, i nie wiem właśnie dlaczego, przeglądałem czy gdzieś jakiś padding czy coś to przesuwa, ale kompletnie nic takigo nie widać :/

Ma ktoś jakiś pomysł o co kaman?

I tak pomniejsza te fotki co wstawiłem z numerkami to oczywiście w dwóch klasach te same co by ukazać problem, wygląd docelowy ma być piękny ;)

 

 

 

post-1552-0-92309100-1380527539_thumb.pn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekm chwilowo na lokalu testuje bo narazie tylko ten szablon ustawiam. Ale myślę że opis prawidłowy :<

Po prostu chcę zamiast powtarzalnego szarego paseczka co jest na górze http://forum.invisionize.pl/public/style_images/master/user_navigation.png wstawić obrazek, na całą szerokość strony, i właśnie tylko problem w tym że on ładuje się o 4 cm za wcześnie i jest schowany z przodu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Ok jednak zlamiłem ;)
 

#header_bar {
	background: #323232 url({style_images_url}/user_navigation.png ) repeat-x bottom;
	padding: 0;
	text-align: right;
}

Wystarczyło wywalić bottom, i obraz ładuje się już od początku.

 

post-1552-0-16666000-1380540977_thumb.pn

Edytowane przez DejaVu24
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.