Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem z edytowaniem CSS'ów


ChytraQuoza
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez JamLasica,

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, otóż mam taki problem.

Nie mogę znaleźć pewnej wartości w CSS'ach

margin-left: 255px !important;

musi to być w .post_body

 

Jak widać na tym screenie: http://scr.hu/1psh/24u0b, forum się rozjeżdża przy przyciskach 'Do góry' i 'Zgłoś'. Znalazłem że jest za to odpowiedzialny powyższy atrybut, dlatego przeszukałem wszystkie pliki CSS stylu i takowego nie znalazłem. 

 

Na tym screenie: http://scr.hu/1psh/odphb, można zobaczyć że po wyłączeniu tego właśnie atrybutu wszystko jest ładnie i pięknie. .post_body znalazłem w wielu plikach CSS, ale żaden nie zawierał 'margin-left: 255px !important;'.

 

Poradzicie coś na to?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Bo to nie jest w CSS-ie ;)

"includeRTL" w "skin_global"

Zapewne coś w stylu:

	<!-- Forces topic photo to show without thumb -->
	<style type='text/css'>
		.ipsUserPhoto_variable { max-width: {parse expression="intval($this->settings['member_topic_avatar_max'])"}px !important; }
		<if test="RTLMargin:|:$this->isRtlLang">
			.post_body { margin-right: {parse expression="((intval($this->settings['member_topic_avatar_max']  + 25 ) < 185 ) ? 185 : intval($this->settings['member_topic_avatar_max']  + 25 ) )"}px !important; }
		<else />
			.post_body { margin-left: {parse expression="((intval($this->settings['member_topic_avatar_max']  + 25 ) < 185 ) ? 185 : intval($this->settings['member_topic_avatar_max']  + 25 ) )"}px !important; }
		</if>
	</style>
Jednakże sprawdź czy to Ci nie rozjedzie forum w wieeeeeeelu innych miejscach ;-) Edytowane przez JamLasica
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.