Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem z emotikonami.


Blejdziorek
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Jurij,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

Po aktualizacji z wersji 3.2.3 na 3.4.6 wystąpiło kilka problemów, między innymi też z emotikonami. Jak widać na załączonej grafice poprawnie działają wszystkie w formacie png, natomiast nie czyta żadnych gif. Jakieś sugestie co należałoby zrobić? 

 

81u5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Dokładnie tak, ewentualnie najedź na taką błędną grafikę i z menu podręcznego wybierz coś na wzór 'pokaż obrazek' i sprawdź co się wtedy wyświetli. Na podstawie tego podejmiemy dalsze kroki.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem już PPM i "Kopiuj adres URL grafiki", wkleiłem dany adres w nowe okno. Oto przykładowy link

 

http://www.grajkownia.com/public/style_emoticons/default/prankster.gif

 

Jak widać jest to w folderach forum, niestety po chęci przekierowania się pod dany adres wyskakuje mi informacja z forum, że nie udało się odnaleźć tego adresu, no ale przecież z tego co mi wiadomo to była robiona tylko aktualizacja. No chyba, że ten folder został gdzieś przeniesiony, ale wtedy również te emotki z rozszerzeniem png nie powinny działać, do której przykładowo jest też taki adres

 

 
http://www.grajkownia.com/public/style_emoticons/default/cool.png
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie ma:

Sorry, we couldn't find that!
[#404]
Nie udało się odnaleźć strony, którą próbujesz wyświetlić. Kliknij tutaj, aby powrócić do strony głównej

Po prostu sprawdź czy te pliki tam są.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał taką możliwość to bym to zrobił ;p Ale nie mam dostępu do FTP, na pewno będę o to męczył prezesa, już wcześniej podesłałem mu link do tego tematu i prawdopodobnie jutro rzuci na to okiem. Wtedy jakby coś się rozwiązało to dam znać, póki co dzięki za sugestie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał taką możliwość to bym to zrobił ;p Ale nie mam dostępu do FTP, na pewno będę o to męczył prezesa, już wcześniej podesłałem mu link do tego tematu i prawdopodobnie jutro rzuci na to okiem.

 

Właśnie po to się robi backup forum przed aktualizacją ;) Zawsze jak coś pójdzie nie tak, to się przywraca backup tego co poszło nie tak i po problemie. Poproś prezesa o backup emotikonek, wgraj je przez ACP i problem rozwiązany ;) A jeśli nie ma backupu, będziesz musiał ich poszukać w sieci i wgrać na nowo.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.