Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Okienko zaloguj / zarejestruj


zielkowy
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Jurij,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam maly problem otóż jak usunąć tą tabliczkę ktora każę się zalogować dołączam screena gdzie wyraznie widać o co chodzi :)

 

Posiadam styl snapshot i prosiłbym o radę jak pozbyć się tej tabelki którą widzą goście .

 

Z gory dziekuje , odpowiedz nagrodze plusikiem

 

Pozdrawiam.

post-18183-0-90042900-1384735237_thumb.j

Edytowane przez Macsch15
ORT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz ją wyciąć ze skina :) Poradnik, który Ci w tym pomoże: http://forum.invisionize.pl/tutorials/article/17-jak-znalezc-i-zmienic-fragment-stylu/ ;)

 

P.S.

 

Ta tabelka nikogo nie karze, co najwyżej uprzejmie informuje ;)

Spoko , tylko jakby była ona po Polsku to co innego ,ale jest po Angielsku i niezbyt to mi się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy w ustawieniach skina nie masz "guest message". Treść wiadomości można edytować, więc zapewne jest tam również opcja włączenia/wyłączenia wyświetlania okienka.

Niestety nie mam takiej opcji nigdzie , moze jakos innaczej mnie naprowadzicie ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię, aby usunąć to okienko wejdź sobie w style/szablony-->Twój styl-->Główne szablony-->globalTemplate i zjedź sobie do <!-- ::: MAIN CONTENT AREA ::: --> i znajdź sobie takie coś: 


                <if test="($this->settings['guestMessage']=='yes') AND !($this->memberData['member_id'])">
                <div class='guestMessage'>
                	<strong>Welcome to {$this->settings['board_name']}</strong><br />
                    Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, <a href='{parse url="app=core&module=global&section=login" base="public"}'>login here</a> - otherwise <a href='{parse url="app=core&module=global&section=register" base="public"}'>create an account</a> for free today!
                </div>
                </if>

Jak znajdziesz usuń to z pliku globalTemplate i zapisz. 

Edytowane przez AbdulaH9
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.