Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Licencja - zamawianie


Elvie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chcę zamówić licencję IPB.

Problem w tym, że płatność musi się odbyć za pomocą karty kredytowej lub PayPal'a. 

Korzystałem z możliwości PayPal, tam przy płaceniu jest konieczność uzupełnienia danych o numer karty kredytowej itp.

Próbowałem to zrobić i nie jest to możliwe. Dzwoniłem do PayPal i powiedzieli, że bank PKO BP ma zablokowaną możliwość dodawania tej karty kredytowej, spowodowane jest to jakimiś dodatkowymi zabezpieczeniami. Innej karty nie posiadam.

 

Jest możliwość jakiejkolwiek innej wpłaty (np. przelew bankowy) lub może za pośrednictwem administratora polskiego supportu?

Zależy mi na korzystaniu z licencjowanego produktu.

 

Prosiłbym o pomoc,

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś się dało, teraz już właśnie nie. W tym problem.

 

"Z dniem 26 IV 2012r. następuje czasowe wstrzymanie zakupów licencji za pośrednictwem IPSlink.

O wszelakich zmianach w tej decyzji będziemy informować na bieżąco."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IPSlink już nie prowadzi sprzedaży licencji. Najlepiej to zrobić samemu przez PayPal i spokój ;) Do PayPala wcale nie trzeba karty kredytowej, wystarczy konto w dowolnym banku potwierdzone (dwa przelewy od PayPal na małe kwoty wpisane na stronie PayPala po zalogowaniu w stosownym miejscu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Automatyczna wiadomość


Temat przeniesiony z forum

Invision Power BoardInvision Power Board 3.4Ogólny support IPB

do

Invision Power BoardRozmowy o IP.Board

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Brzytwiarz

IPSlink już nie prowadzi sprzedaży licencji. Najlepiej to zrobić samemu przez PayPal i spokój ;) Do PayPala wcale nie trzeba karty kredytowej, wystarczy konto w dowolnym banku potwierdzone (dwa przelewy od PayPal na małe kwoty wpisane na stronie PayPala po zalogowaniu w stosownym miejscu).

U mnie przy zakupie również wymagane było podpięcie karty. Pomimo że miałem kilkadziesiąt przelewów przy i wych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A IPS co Ci powiedział na to, że innej karty kredytowej nie masz? Inne rozwiązanie: rozejrzeć się za używaną licencją w granicach 250-300 PLN + 25$ za odnowienie + 20 $ za transfer - wtedy nie musisz niczego wysyłać IPS'owi, bo odnowienie licencji i transfer opłaca właściciel. Kasę jedynie wysyłasz właścicielowi, a metoda - to już jak się dogadacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.