Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Instalacja aplikacji na demie


7ad

Rekomendowane odpowiedzi

Czy istieje możliwość instalacji aplikacji na demie?

Z tego co rozumiałem, pliki instalacyjne należy wgrać do FTP, a IPB nie udostępniło danych do serwera.

 

Przed zakupem licencji chcę wszystko dokładnie sprawdzić. Posiadam aktualnie forum na phpbb3 z tysiacami postów, i w pierwszej kolejności chciałem przekonwertować bazę danych a następnie wgrać  interesujące mnie dodatki.

 

Stoję na etapie wgrania bazy danych, bo nie mogę wgrać aplikacji do konwertowania....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawdzie mówiąc nie potrzebne mi takie demo, nie kupie licki zanim ją nie przetestuję, nawet nie wiem czy forum się dobrze przekonwertuje i czy forma linków będzie zachowana (taka jak w indeksacji google), może ktoś mi wypożyczy lickę na kilka dni.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież możesz wszystko przetestować, zobaczyć sobie ACP, działanie forum, aplikacji etc. Prawidłowo wykonana konwersja musi gwarantować, że wszystko będzie działać jak należy na prawidłowo zainstalowanym forum IPB. W końcu nie ty jeden zmieniasz phpbb3 na ipb, takich konwersji wykonano już mnóstwo. W razie wątpliwości możesz skontaktować się bezpośrednio z ekipą IPS... Licencji nikt Ci nie pożyczy, na to bym nie liczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Tak do końca dowolnie to nie, bo na pewno ID musi zostać, ale w sumie jest spore miejsce do popisu.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili na forum jest taki schemat

 

kategogia/temat

medycyna/jak-ustrzec-sie-przed-grypa-vt13716.htm

 

jeśli w kategorii medycyna jest subkategoria np szczepienia, to format linku jest następujący (z tym pewnie bedzie problem)

szczepieniatopics216/pomoc-prawna-w-szczepieniach-vt13788.htm

 

Jakie są możliwości IPB ? podrzucicie nazwy dobrych modów SEO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Z SEO jest obecnie taka sytuacja, że nie ma żadnego moda. Wbudowane rzeczy naprawdę dają radę i wg mnie nie ma sensu tego przerabiać.

U nas @makensis coś kombinuje w tym temacie, warto przejrzeć jego wątki.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.